Jedynie prawda jest ciekawa


Korwin-Mikke: Z każdą kadencją PE jest coraz głupiej

14.03.2015

„To jest system tak skonstruowany, żeby korumpować uczestniczących w nim ludzi”.

Zaskakujące są rozmowy z Januszem Korwin-Mikkem. Nie inaczej było, gdy Korwin-Mikke gościł niedawno w Radiu Wnet.

Polityk zaczął od ataku na PiS. „PiS jest partią rosyjską, w której panuje czysto rosyjska mentalność. Nawet większość wyborców partii Kaczyńskiego mieszka na terenach byłego zaboru rosyjskiego. To jest to przywiązanie do przewodniej roli państwa oraz systemu opiekuńczego. PiS jest partią bardziej lewicową niż SLD” – mówił kandydat na prezydenta Rzeczpospolitej. Jego oskarżenia brzmią groteskowo w świetle faktu, że to właśnie Korwin od miesięcy chwali Władimira Putina za jego agresywną politykę i tłumaczy racjonalność jego działań na Ukrainie.

Atak na PiS za „rosyjskość” nie przeszkodził Korwin-Mikkemu wychwalać Putina po raz kolejny. „Pan prezydent Putin jest uważany za europejskiego konserwatystę, można powiedzieć, że mamy do czynienia z Konserwatywnym Związkiem Republik Sowieckich. Przecież Putin osobiście odwiedził Sołżenicyna, aby wręczyć mu ordery. Proszę spojrzeć, na to co Putin robi z tym cały lewactwem i homoideologią” - tłumaczy.

Korwin-Mikke tłumaczył również w audycji swój start w wyborach prezydenckich. „Startuję w kolejnych wyborach cały czas z tym samym przesłaniem, że trzeba zniszczyć socjalizm” – tłumaczył, odnosząc się do swojego programu wyborczego.

Polityk podzielił się również wrażeniami z europarlamentu. „Wiedziałem, że w Europie jest źle, ale nie wiedziałem, że aż tak. Z każdą kadencją europarlamentu jest coraz głupiej. To jest system, który specjalnie został tak skonstruowany, żeby korumpować uczestniczących w nim ludzi” - tłumaczy.

ez,RadioWnet.pl
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook