Jedynie prawda jest ciekawa

Korwin-Mikke: W Europie mamy inwazję

05.10.2015

„Niemcy nam grożą jeśli nie przyjmiemy uchodźców, mamy zrobić obozy koncentracyjne”.

Janusz Korwin-Mikke w Radiu Wnet odnosi się do fali imigrantów, jacy docierają do Europy. W jego ocenie mamy do czynienia z agresywnym działaniem. „W Europie mamy do czynienia z inwazją, ale przy okazji wyszły brzydkie sprawy, na przykład, że Niemcy nam grożą użyciem siły jeśli nie przyjmiemy uchodźców, że mamy zrobić dla nich obozy koncentracyjne, trzymać w Polsce i nie pozwolić im na wyjadą za Odrę. (…) Jak już raz ustąpimy to imigrantów będzie coraz więcej” – powiedział Korwin-Mikke.

W jego ocenie to polityka imigracyjna kanclerz Angeli Merkel spowodowała obecny kryzys. „Obecna fala imigrantów pojawiała się ponieważ rząd niemiecki ogłosiły, że będą otrzymywać zasiłki, teraz ci którzy już są będą ściągać następnych. To wszystko jest humorystyczne, tylko jak się raz ustąpi to napływ imigrantów będzie narastał” - dodawał.

Korwin-Mikke zaznaczył, że „Niemcy zwariowały kompletnie”. „Teraz każą nam zatrzymywać tych ludzi. Ja zapytam się pani kanclerz Merkel, jak my mamy zatrzymać tych imigrantów, w polskiej Konstytucji jest zapisane w art. 53, że każdy ma prawo opuścić terytorium Polski. Jak mamy tych ludzi zatrzymać, niech pani Merkel mi powie” – podkreślił Janusz Korwin-Mikke.

Odnosząc się do szans partii KORWiN lider ugrupowania wskazał: „Na pewno wejdziemy do parlamentu, bo sondaże zawsze dawały nam trzy razy mniej niż uzyskiwaliśmy w rzeczywistości. Oczywiście dostaniemy się do parlamentu jeśli nie zrobimy jakiegoś głupstwa. (…) Ja tą unię rzucam w cholerę jeżeli tylko będę mógł to przejdę do Sejmu” - zapewnił Korwin-Mikke.

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook