Jedynie prawda jest ciekawa


Korwin-Mikke: W Europie mamy inwazję

05.10.2015

„Niemcy nam grożą jeśli nie przyjmiemy uchodźców, mamy zrobić obozy koncentracyjne”.

Janusz Korwin-Mikke w Radiu Wnet odnosi się do fali imigrantów, jacy docierają do Europy. W jego ocenie mamy do czynienia z agresywnym działaniem. „W Europie mamy do czynienia z inwazją, ale przy okazji wyszły brzydkie sprawy, na przykład, że Niemcy nam grożą użyciem siły jeśli nie przyjmiemy uchodźców, że mamy zrobić dla nich obozy koncentracyjne, trzymać w Polsce i nie pozwolić im na wyjadą za Odrę. (…) Jak już raz ustąpimy to imigrantów będzie coraz więcej” – powiedział Korwin-Mikke.

W jego ocenie to polityka imigracyjna kanclerz Angeli Merkel spowodowała obecny kryzys. „Obecna fala imigrantów pojawiała się ponieważ rząd niemiecki ogłosiły, że będą otrzymywać zasiłki, teraz ci którzy już są będą ściągać następnych. To wszystko jest humorystyczne, tylko jak się raz ustąpi to napływ imigrantów będzie narastał” - dodawał.

Korwin-Mikke zaznaczył, że „Niemcy zwariowały kompletnie”. „Teraz każą nam zatrzymywać tych ludzi. Ja zapytam się pani kanclerz Merkel, jak my mamy zatrzymać tych imigrantów, w polskiej Konstytucji jest zapisane w art. 53, że każdy ma prawo opuścić terytorium Polski. Jak mamy tych ludzi zatrzymać, niech pani Merkel mi powie” – podkreślił Janusz Korwin-Mikke.

Odnosząc się do szans partii KORWiN lider ugrupowania wskazał: „Na pewno wejdziemy do parlamentu, bo sondaże zawsze dawały nam trzy razy mniej niż uzyskiwaliśmy w rzeczywistości. Oczywiście dostaniemy się do parlamentu jeśli nie zrobimy jakiegoś głupstwa. (…) Ja tą unię rzucam w cholerę jeżeli tylko będę mógł to przejdę do Sejmu” - zapewnił Korwin-Mikke.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. trwam23012018 23.01.2018

  Oj. Rydzyk i dwa samochody od bezdomnego. Skandal... czy manipulacja, na którą daliście się nabrać?

  „Ojciec Tadeusz Rydzyk dostał dwa samochody od bezdomnego”. Taki temat od dwóch dni przewija się przez wszystkie media, które ironizują z duchownego i szydzą z rzekomego prezentu. Jak to możliwe, żeby bezdomny miał dwa samochody?

 2. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 3. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 4. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 5. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 6. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 7. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 8. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook