Jedynie prawda jest ciekawa


Korwin-Mikke: Schulz to typ obmierzły

19.12.2015

Prezes partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke napisał na swojej stronie na Facebooku, że Martin Schulz nie powinien przepraszać za swoje słowa o sytuacji w Polsce. Nie przeszkodziło to jednak politykowi w użyciu ostrych słów pod adresem przewodniczącego Parlamentu Europejskiego.

„Nie rozumiem: za co p. Schulz miałby przepraszać?!? Nie przeprosił więc wczoraj p. Szydłowej - i miał rację!” - napisał Korwin-Mikke.

Zamach stanu nie jest niczym zasadniczo złym. 90% zwolenników PiS chwali śp.Józefa Piłsudskiego za zamach majowy. Ja chwalę śp.Augusta Pinocheta z zamach stanu w Chile. A czy pełzający zamach jest gorszy od niepełzającego? Bo ja wiem...” - czytamy w poście polityka.

Mimo to, Korwin-Mikke wyraża negatywne opinie o Martinie Schulzu.

„P.Schulz to typ obmierzły - ale ma prawo uważać działania PiS za cokolwiek. Jeśli powiedziałby, że działania PiS to jak jedzenie jajecznicy - albo jak wymordowanie przez chana Czyngiza mieszkańców Samarkandy - to co najwyżej by siebie ośmieszył. Poza tym to facet obrzydliwy - a opinie takiego typa działają odwrotnie: jeśli np. Adam Michnik nazywa kogoś "autorytetem moralnym" - to wiemy na 99%, że jest to oszust, złodziej albo agent bezpieki” - pisze prezes partii KORWiN.

gah

[fot. Fratria]

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook