Jedynie prawda jest ciekawa


Korwin-Mikke przekonany o własnym sukcesie

02.09.2014

„Pseudonaukowcy zaczęli głosić, że mamy PRZERWĘ w globalnym ociepleniu!!”

Janusz Korwin-Mikke wraca do swojego pierwszego przemówienia w Parlamencie Europejskim. Odbiło się ono szerokim echem, o czym również wskazuje lider KNP.

„Przemówienie to było cytowane i komentowane w sieci 360 000 razy” - przypomina Korwin-Mikke. Wskazuje, że "Super Express" skomentował jego słowa w ten sposób: "Po jego przemówieniu zapadła zupełna cisza i konsternacja. Ciężko jednak stwierdzić dlaczego. Dlatego, że wszyscy byli tak zszokowani teoriami i propozycjami Korwin-Mikkego, czy może dlatego, że nawet tłumacze mieli problem ze zrozumieniem jego wybitnego angielskiego akcentu?".

Janusz Korwin-Mikke w swoim przemówieniu wskazał na fałsz globalnego ocieplenia i zapowiedział wszystkim propagatorom karę więzienia. Korwin-Mikke zdaje się przekonany, że swoim przemówieniem zmienił świat.

„Wymienieni w przemówieniu pseudonaukowcy zrozumieli doskonale. I nieoczekiwanie zaczęli głosić, że mamy oto... dziesięcioletnią PRZERWĘ w globalnym ociepleniu!! Liczą, łajdaki, na to, że przez dziesięć lat PRZERWY ludziska zapomną, że te sk***ysyny wywaliły w GLOBCIO 900 miliardów euro - a obecnie wywalają po 235 mld rocznie; z czego, oczywiście, jakieś 10 proc. przylepia się politykom i urzędnikom do łapek” - wskazuje lider KNP.

Dodaje, że „to dowodzi, że nawet ONI sami nie wierzą w skuteczność walki z GLOBCIEm”. „Gdyby wierzyli - to by napisali tak: 'Wydaliśmy na walkę z globalnym ociepleniem 900 miliardów - i udało się! Udało nam się zahamować to straszne globalne ocieplenie. Hurra!'” - tłumaczy.

W jego ocenie, „przerażeni groźbą procesów i więzień - ogłosili PRZERWĘ”. „Inna sprawa, że mieli łatwo: federaści brukselscy - którzy już od kilku miesięcy wiedzą, że człowiek nie ma wiele wspólnego z GLOBCIEm - zaczęli przebąkiwać, że walczą nie z "ociepleniem" lecz ze "zmianami klimatu"!!!” - dodaje Korwin-Mikke.

Wskazuje, że „na wszelki wypadek, w styczniu (i pewno w ogóle…) NIE zostanie powołana unijna prokuratura. By nie było komu ICH zapuszkować”.

Cały tekst w „Super Expressie”

ez
[Fot. wPolityce.pl/tvn24]

Warto poczytać

 1. engelking17052018 17.05.2018

  Quo vadis „Dobra zmiano”? Pół miliona dotacji na finansowanie antypolonizmu!

  Ponad pół miliona dotacji na badania, których celem jest „opowiedzenie na nowo” problematyki postaw Polaków wobec Zagłady.

 2. 1270samiswoi 15.05.2018

  Jacek Saryusz-Wolski nokautuje Schetynę i Petru

  Tę scenę z filmu „Sami Swoi” chyba każdy pamięta. Internauci bez litości wykorzystali fragment filmu, by zdemaskować działania obecnej opozycji. Niniejszy mem śmieszy, ale niestety jest w nim też jest coś niezwykle smutnego i bolesnego. Współczesna Targowica.

 3. 1270Liswscieklak 15.05.2018

  Tomasz Lis znowu odleciał i pluje jadem. Opętał go Niesiołowski?

  Choć Tomasz Lis systematycznie udowadnia, że ma ogromny problem z opanowaniem emocji i dla własnego dobra powinien już dawno zostać odcięty od internetu (głównie portali społecznościowych), jego bliscy i współpracownicy zdają się tego nie zauważać.

 4. 1270danielolbrychski 10.05.2018

  Jak oni nienawidzą PiS. Olbrychski i Janda, agitują na rzecz Marszu Platformy

  Niechęć części tzw. środowiska artystów i elit III RP do obecnej ekipy rządowej nie jest tajemnicą, o czym sami „demiurdzy” i dzieci dziewięciu muz mówią otwarcie i często.

 5. 1270adamowiczgdans 10.05.2018

  Tak Paweł Adamowicz walczy z polityczna konkurencją. Armia trolli na żądanie prezydenta miasta

  Czy to możliwe, że włodarz tysiącletniego grodu nad Motławą, zarządzający aglomeracją liczącą blisko pół miliona mieszkańców, szczuje ludzi przeciwko swoim politycznym konkurentom?

 6. 1270uhadacz 10.05.2018

  "Zaplute mordy", "krzywe ryje" i zapach PiS-uaru, to mowa miłości opozycji

  O tym, że tzw. obrońcy demokracji nie słyną z tolerancji nikogo nie musimy przekonywać. Inna rzecz, że w ich szeregach agresja narasta w tempie geometrycznym

 7. 1270alejaja 09.05.2018

  Ale jaja, ale jaja. Bieńkowska rzuca mięsem w Parlamencie Europejskim

  Myślicie, że ciepła posadka w Komisji Europejskiej zmieniła jej język? Nic z tych rzeczy.

 8. pospot09052018 09.05.2018

  Nowy spot Platformy Obywatelskiej. Pokazujemy to, czego – ponoć – nie chciało pokazać TVP!

  Platforma Obywatelska zaprezentowała nowy spot, który namawia Polaków do wzięcia udziału w tzw. „Marszu Wolności”.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook