Jedynie prawda jest ciekawa


Korwin-Mikke przekonany o własnym sukcesie

02.09.2014

„Pseudonaukowcy zaczęli głosić, że mamy PRZERWĘ w globalnym ociepleniu!!”

Janusz Korwin-Mikke wraca do swojego pierwszego przemówienia w Parlamencie Europejskim. Odbiło się ono szerokim echem, o czym również wskazuje lider KNP.

„Przemówienie to było cytowane i komentowane w sieci 360 000 razy” - przypomina Korwin-Mikke. Wskazuje, że "Super Express" skomentował jego słowa w ten sposób: "Po jego przemówieniu zapadła zupełna cisza i konsternacja. Ciężko jednak stwierdzić dlaczego. Dlatego, że wszyscy byli tak zszokowani teoriami i propozycjami Korwin-Mikkego, czy może dlatego, że nawet tłumacze mieli problem ze zrozumieniem jego wybitnego angielskiego akcentu?".

Janusz Korwin-Mikke w swoim przemówieniu wskazał na fałsz globalnego ocieplenia i zapowiedział wszystkim propagatorom karę więzienia. Korwin-Mikke zdaje się przekonany, że swoim przemówieniem zmienił świat.

„Wymienieni w przemówieniu pseudonaukowcy zrozumieli doskonale. I nieoczekiwanie zaczęli głosić, że mamy oto... dziesięcioletnią PRZERWĘ w globalnym ociepleniu!! Liczą, łajdaki, na to, że przez dziesięć lat PRZERWY ludziska zapomną, że te sk***ysyny wywaliły w GLOBCIO 900 miliardów euro - a obecnie wywalają po 235 mld rocznie; z czego, oczywiście, jakieś 10 proc. przylepia się politykom i urzędnikom do łapek” - wskazuje lider KNP.

Dodaje, że „to dowodzi, że nawet ONI sami nie wierzą w skuteczność walki z GLOBCIEm”. „Gdyby wierzyli - to by napisali tak: 'Wydaliśmy na walkę z globalnym ociepleniem 900 miliardów - i udało się! Udało nam się zahamować to straszne globalne ocieplenie. Hurra!'” - tłumaczy.

W jego ocenie, „przerażeni groźbą procesów i więzień - ogłosili PRZERWĘ”. „Inna sprawa, że mieli łatwo: federaści brukselscy - którzy już od kilku miesięcy wiedzą, że człowiek nie ma wiele wspólnego z GLOBCIEm - zaczęli przebąkiwać, że walczą nie z "ociepleniem" lecz ze "zmianami klimatu"!!!” - dodaje Korwin-Mikke.

Wskazuje, że „na wszelki wypadek, w styczniu (i pewno w ogóle…) NIE zostanie powołana unijna prokuratura. By nie było komu ICH zapuszkować”.

Cały tekst w „Super Expressie”

ez
[Fot. wPolityce.pl/tvn24]

Warto poczytać

 1. trwam23012018 23.01.2018

  Oj. Rydzyk i dwa samochody od bezdomnego. Skandal... czy manipulacja, na którą daliście się nabrać?

  „Ojciec Tadeusz Rydzyk dostał dwa samochody od bezdomnego”. Taki temat od dwóch dni przewija się przez wszystkie media, które ironizują z duchownego i szydzą z rzekomego prezentu. Jak to możliwe, żeby bezdomny miał dwa samochody?

 2. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 3. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 4. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 5. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 6. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 7. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 8. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook