Jedynie prawda jest ciekawa

Korwin-Mikke przekonany o własnym sukcesie

02.09.2014

„Pseudonaukowcy zaczęli głosić, że mamy PRZERWĘ w globalnym ociepleniu!!”

Janusz Korwin-Mikke wraca do swojego pierwszego przemówienia w Parlamencie Europejskim. Odbiło się ono szerokim echem, o czym również wskazuje lider KNP.

„Przemówienie to było cytowane i komentowane w sieci 360 000 razy” - przypomina Korwin-Mikke. Wskazuje, że "Super Express" skomentował jego słowa w ten sposób: "Po jego przemówieniu zapadła zupełna cisza i konsternacja. Ciężko jednak stwierdzić dlaczego. Dlatego, że wszyscy byli tak zszokowani teoriami i propozycjami Korwin-Mikkego, czy może dlatego, że nawet tłumacze mieli problem ze zrozumieniem jego wybitnego angielskiego akcentu?".

Janusz Korwin-Mikke w swoim przemówieniu wskazał na fałsz globalnego ocieplenia i zapowiedział wszystkim propagatorom karę więzienia. Korwin-Mikke zdaje się przekonany, że swoim przemówieniem zmienił świat.

„Wymienieni w przemówieniu pseudonaukowcy zrozumieli doskonale. I nieoczekiwanie zaczęli głosić, że mamy oto... dziesięcioletnią PRZERWĘ w globalnym ociepleniu!! Liczą, łajdaki, na to, że przez dziesięć lat PRZERWY ludziska zapomną, że te sk***ysyny wywaliły w GLOBCIO 900 miliardów euro - a obecnie wywalają po 235 mld rocznie; z czego, oczywiście, jakieś 10 proc. przylepia się politykom i urzędnikom do łapek” - wskazuje lider KNP.

Dodaje, że „to dowodzi, że nawet ONI sami nie wierzą w skuteczność walki z GLOBCIEm”. „Gdyby wierzyli - to by napisali tak: 'Wydaliśmy na walkę z globalnym ociepleniem 900 miliardów - i udało się! Udało nam się zahamować to straszne globalne ocieplenie. Hurra!'” - tłumaczy.

W jego ocenie, „przerażeni groźbą procesów i więzień - ogłosili PRZERWĘ”. „Inna sprawa, że mieli łatwo: federaści brukselscy - którzy już od kilku miesięcy wiedzą, że człowiek nie ma wiele wspólnego z GLOBCIEm - zaczęli przebąkiwać, że walczą nie z "ociepleniem" lecz ze "zmianami klimatu"!!!” - dodaje Korwin-Mikke.

Wskazuje, że „na wszelki wypadek, w styczniu (i pewno w ogóle…) NIE zostanie powołana unijna prokuratura. By nie było komu ICH zapuszkować”.

Cały tekst w „Super Expressie”

ez
[Fot. wPolityce.pl/tvn24]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook