Jedynie prawda jest ciekawa


Korwin: PiS musi powsadzać aferzystów z PO do więzień. WIDEO

01.11.2016

„Wiadomo było, że PiS się na niczym nie zna, ale ludzie mieli nadzieje, że chociaż powsadzają tych aferałów z PO do kryminału" - mówił gość Krzysztofa Skowrońskiego w programie "24 minuty" na antenie TVP INFO.

Europoseł, prezes partii Wolność bez ogródek stwierdził, że ludzie odpowiedzialni za program "Rodzina 500 Plus" powinni trafić do więzienia. „To jest komunizm absolutny. Na tym polega komunizm, że zabiera się bogatym, a oddaje biednym. Za to właśnie został powieszony Janosik" - mówił Korwin, dodając: "Dawanie za darmo ludziom pieniędzy jest demoralizacją. Ci, którzy to zrobili powinni siedzieć za demoralizację narodu".

Korwin-Mikke uskarżał się na działania socjalistów, którzy swoim postępowaniem niszczą świat: „Dlaczego tak marnie wygląda obecnie Ameryka, mimo że kiedyś wyglądała tak pięknie? Ponieważ rządzi większość! Więcej jest ludzi głupich, niż mądrych i takie są skutki. Ludzie wierzą w te 500 Plus. Socjaliści bardzo głośno mówią o tym, że dają komuś te 500 złotych, ale że zabrali 700 złotych, aby dać 500 już nie mówią. Ludzie myślą, że benzyna zdrożała, nie, to nie benzyna zdrożała, po prostu trzeba było zapłacić za 500 Plus” - tłumaczył.

Pytany o obecną kondycje Unii Europejskiej, odpowiedział:„Pod okupacją Unii Europejskiej Europa zdycha. Dzieci się nie rodzą, rozwój gospodarczy jest praktycznie zerowy. Takie są skutki działania eurosocjalizmu”.

kk/TVP Info

[fot. TVP Info]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook