Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Korwin-Mikke: Papież też będzie z PSL

27.11.2014

„Fałszerze się rozzuchwalili. W normalnym kraju wybory by powtórzono”.

Janusz Korwin-Mikke nie ma wątpliwości, że wybory samorządowe nie są wiarygodne. „Pachołkowie obecnego reżymu utrzymują, że wyniki wyborów są w porządku. To było tylko drobne opóźnienie – a z tego powodu wyborów się nie powtarza” - przypomina w „Super Expressie”.

Dodaje, że „wyniki wyborów okazały się jeszcze bardziej niewiarygodne” niż sondaże powyborcze. „Jak wytłumaczyć, że w wyborach do rad gmin myli się 2 proc. ludzi – a w wyborach do sejmików: 18 proc. Głupieli w ciągu minuty?” - zastanawia się lider KNP. Dodaje, że „najprawdopodobniej ludzie mylili się na korzyść PSL”.

Korwin-Mikke uważa, że „w normalnym kraju wybory by powtórzono”. „Ale przecież 'Nie po to ONI fałszowali wybory, by je potem powtarzać' - napisał roztropnie komentator na moim portalu.

Nie twierdzę, że fałszerstw dokonało PSL. Mógł to zrobić ukraiński multimiliarder, zakochany w PSLu. Ale faktem jest, że już w poprzednich wyborach na korzyść PSL dokonano OCZYWISTEGO fałszerstwa. A prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa!!!” - pisze Korwin-Mikke.

Zaznacza, że „fałszerze się rozzuchwalili”. „Tyle, że w tych wyborach mamy chyba więcej pomyłek na korzyść PSL, niż fałszerstw!” - uważa polityk. Zaznacza, że „poszkodowane są WSZYSTKIE – poza PSLem – partie”.

Komentarz Janusza Korwin-Mikkego w „SE” zatytułowano: „Papież też będzie z PSL”. Jeśli wybory w czasie konklawe będą kiedyś obsługiwać Polacy rzeczywiście jakiś polityk ludowców może się okazać czarnym koniem...

TK
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

PSL. PO

,

PSL

,

wyborcy

,

wybory

,

Polska

,

polityka

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook