Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Korwin Mikke ostro o szczycie klimatycznym

01.12.2015

„Nawet sto zamachów nie wyrządziłoby Francji tyle szkody, co obrady tych hien”.

Janusz Korwin-Mikke w swoim stylu komentuje szczyt klimatyczny, jaki odbywa się w Paryżu. „Dwa tygodnie temu terroryści pozabijali w Paryżu 130 osób. Gdyby poczekali do dziś, mogliby pozabijać parę tysięcy "bojowników z frontu walki z Globalnym Ociepleniem" (dalej: "Globcio") i pół Europy biłoby im jeszcze brawo” - pisze w „Super Expressie”.

I dodaje: „Powiedzmy jasno: nawet sto takich zamachów, jak dwa tygodnie temu, nie wyrządziłoby Francji tyle szkody, co obrady tych hien. Jeśli będą one owocne”. Korwin-Mikke liczy, że nie będą.

„Dyskutować z bojownikami z Globciem nie warto. To są albo ludzie głęboko w Globcio wierzący - a trudno przekonać Kongres Metodystów, że Bóg nie istnieje - albo ludzie robiący na walce z Globciem OGROMNE pieniądze. Więc mogę przytaczać najcelniejsze argumenty - a ONI po prostu puszczają je mimo uszu i mówią swoje. Przytaczają sterty naprodukowanych wykresów, z których wynika, że temperatura rośnie. Że ostatnio pokrywa lodu na Arktyce rośnie. To też efekt Globcia - tylko my, prości ludzie, nie możemy tego zrozumieć” - kpi autor tekstu.

I przypomina, że „400 lat temu Szwedzi transportowali do Polski armaty - przez zamarznięty, jak co roku, Bałtyk”. „Od tego czasu temperatura wzrosła o 6 st. C - choć trudno o to oskarżać ówczesny przemysł. Jest bardzo możliwe, że ten wzrost potrwa jeszcze dwieście lat i temperatura wzrośnie jeszcze o 2 st. C - i w wyniku tego temperatura w Warszawie będzie taka, jak dziś w Pradze czeskiej. A może nawet taka, jak w Budapeszcie. Myślę jednak, że jakoś to przeżyjemy. Ja lubię ciepło” - tłumaczy.

„Wpływ człowieka na ekosystem jest praktycznie ŻADEN. Może za sto lat uzyskamy nowe możliwości. Natomiast obecna walka z Globciem służy tylko napychaniu kieszeni dzielnych bojowników. A ja nie mam ochoty na nich płacić!” - kończy swój tekst Korwin-Mikke.

ez

[fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 04c2ed08c4504c9090755b6edb3dd1b9 20.01.2017

  Siostra Kijowskiego we „wSieci”: "Nie nadaje się na przywódcę"

  „Jest dla mnie oczywiste, że za KOD stoi jakaś siła. Mateusz sam by tego nie wymyślił".

 2. mid-17120101 20.01.2017

  Wałęsa: „Jestem czysty jak łza”

  "Mój syn też nie wytrzymał psychicznie i przez Cenckiewiczów i innych skrócił sobie życie”.

 3. mid-17118019 20.01.2017

  Premier: „Tabory się podciągnęły”

  „Wydarzenia, które miały miejsce, nie budzą wątpliwości, że chodziło o przejęcie władzy”.

 4. rziemkiewiczchlodnymokiemtvreo 20.01.2017

  Ziemkiewicz: „Wszyscy strasznie boją się Trumpa”

  „Jest przerażenie, że prezydentem USA zostaje człowiek, na którego Putin ma haki”.

 5. kanowsdgadh 19.01.2017

  Kanownik: Jesteśmy za najbardziej radykalnymi środkami ws. VAT . WYWIAD

  Każdy miesiąc opóźnienia to są setki milionów złotych, które wypływają z budżetu państwa do oszustów.

 6. stycznio 19.01.2017

  "wSieci Historii": Jak się biliśmy w Powstaniu Styczniowym?

  Tematem miesiąca nowego wydania miesięcznika „wSieci Historii” są nieznane epizody powstańców walczących o niepodległość w 1863 roku.

 7. bielus 19.01.2017

  Bielan we "wSieci": Szaleńcza opozycja przegrała

  Wicemarszałek Senatu Adam Bielan w rozmowie z Jackiem i Michałem Karnowskimi mówi o istocie konfliktu toczącego się w Sejmie i dalszych krokach rządu we wprowadzaniu dobrej zmiany.

 8. swit 19.01.2017

  Świetlik: Nie widzę, by co trzeci Polak wspierał protesty

  Wiktor Świetlik odniósł się "Super Expressie" do sondażu WP, według którego rzekomo 15 milionów Polaków chce, by opozycja kontynuowała protesty.

CS139fotoMINI

Czas Stefczyka 139/2017

PDF (4,73 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook