Jedynie prawda jest ciekawa


Korwin-Mikke: Mamy zalew Europy śmieciem ludzkim

09.09.2015

„To zalew śmieciem ludzki, który nie chce pracować. Ta polityka jest drogą upadku Europy”.

Janusz Korwin-Mikke w swoim stylu skomentował problem fali imigrantów, jaka dotarła do Europy. Europoseł z Polski zszokował kolegów i koleżanki z PE.

„Polska nie ma problemu z emigrantami. Polska ma problem z imigrantami, których w realizacji absurdalnej doktryny dublińskiej trzyma się w obozach koncentracyjnych. I oni chcą z nich uciec z Polski. Do Niemiec, Austrii i innych krajów” - zaczął polityk.

I dodał, że z Polski ci ludzie chcą uciekać, ponieważ „w Polsce są znacznie niższe zasiłki socjalne”. „Gdybyśmy zlikwidowali zasiłki socjalne, to wtedy by nie przyjeżdżali do Polski i całej Europy ludzie, którzy chcą żyć z zasiłków. Ludzie, którzy chcą pracować są cenni. Ale tych się odsyła do kraju, a do nas się bierze tych, którzy nie chcą pracować. To jest absurdalna polityka” - tłumaczył.

I w sposób bardzo ostry ocenił to, z czym mamy do czynienia: „To jest zalew Europy śmieciem ludzkim, śmieciem ludzki, który nie chce pracować”.

„Ameryka zbudowała potęgę, ponieważ przyjmowała imigrantów, którzy chcieli pracować, nie dawała im żadnych zasiłków. A my niszczymy Europę. Ta polityka jest drogą upadku Europy” - zakończył swoje przemówieniu Korwin-Mikke.

Jego słowa wywołały szok, sądząc po minach zgromadzonych w PE posłów. Czy Korwin-Mikke przesadził?

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook