Jedynie prawda jest ciekawa

Korwin-Mikke: Mamy zalew Europy śmieciem ludzkim

09.09.2015

„To zalew śmieciem ludzki, który nie chce pracować. Ta polityka jest drogą upadku Europy”.

Janusz Korwin-Mikke w swoim stylu skomentował problem fali imigrantów, jaka dotarła do Europy. Europoseł z Polski zszokował kolegów i koleżanki z PE.

„Polska nie ma problemu z emigrantami. Polska ma problem z imigrantami, których w realizacji absurdalnej doktryny dublińskiej trzyma się w obozach koncentracyjnych. I oni chcą z nich uciec z Polski. Do Niemiec, Austrii i innych krajów” - zaczął polityk.

I dodał, że z Polski ci ludzie chcą uciekać, ponieważ „w Polsce są znacznie niższe zasiłki socjalne”. „Gdybyśmy zlikwidowali zasiłki socjalne, to wtedy by nie przyjeżdżali do Polski i całej Europy ludzie, którzy chcą żyć z zasiłków. Ludzie, którzy chcą pracować są cenni. Ale tych się odsyła do kraju, a do nas się bierze tych, którzy nie chcą pracować. To jest absurdalna polityka” - tłumaczył.

I w sposób bardzo ostry ocenił to, z czym mamy do czynienia: „To jest zalew Europy śmieciem ludzkim, śmieciem ludzki, który nie chce pracować”.

„Ameryka zbudowała potęgę, ponieważ przyjmowała imigrantów, którzy chcieli pracować, nie dawała im żadnych zasiłków. A my niszczymy Europę. Ta polityka jest drogą upadku Europy” - zakończył swoje przemówieniu Korwin-Mikke.

Jego słowa wywołały szok, sądząc po minach zgromadzonych w PE posłów. Czy Korwin-Mikke przesadził?

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 2. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 3. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 4. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 5. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 6. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

 7. 1270szcheternuydziewczonka 29.11.2017

  Niesamowita scena w kościele. Ta dziewczynka wzruszyła wszystkich

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook