Jedynie prawda jest ciekawa


Korwin-Mikke: Mamy zalew Europy śmieciem ludzkim

09.09.2015

„To zalew śmieciem ludzki, który nie chce pracować. Ta polityka jest drogą upadku Europy”.

Janusz Korwin-Mikke w swoim stylu skomentował problem fali imigrantów, jaka dotarła do Europy. Europoseł z Polski zszokował kolegów i koleżanki z PE.

„Polska nie ma problemu z emigrantami. Polska ma problem z imigrantami, których w realizacji absurdalnej doktryny dublińskiej trzyma się w obozach koncentracyjnych. I oni chcą z nich uciec z Polski. Do Niemiec, Austrii i innych krajów” - zaczął polityk.

I dodał, że z Polski ci ludzie chcą uciekać, ponieważ „w Polsce są znacznie niższe zasiłki socjalne”. „Gdybyśmy zlikwidowali zasiłki socjalne, to wtedy by nie przyjeżdżali do Polski i całej Europy ludzie, którzy chcą żyć z zasiłków. Ludzie, którzy chcą pracować są cenni. Ale tych się odsyła do kraju, a do nas się bierze tych, którzy nie chcą pracować. To jest absurdalna polityka” - tłumaczył.

I w sposób bardzo ostry ocenił to, z czym mamy do czynienia: „To jest zalew Europy śmieciem ludzkim, śmieciem ludzki, który nie chce pracować”.

„Ameryka zbudowała potęgę, ponieważ przyjmowała imigrantów, którzy chcieli pracować, nie dawała im żadnych zasiłków. A my niszczymy Europę. Ta polityka jest drogą upadku Europy” - zakończył swoje przemówieniu Korwin-Mikke.

Jego słowa wywołały szok, sądząc po minach zgromadzonych w PE posłów. Czy Korwin-Mikke przesadził?

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 5. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 6. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 7. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook