Jedynie prawda jest ciekawa


Korwin-Mikke: Kukiz zabrał mi 5-10 proc.

19.06.2015

Prezes partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke podkreśla, że obecność na scenie politycznej Pawła Kukiza osłabia poparcie dla jego ugrupowania. Kontrowersyjny polityk ostro skrytykował największe partie polityczne PiS i PO.

Korwin-Mikke przyznaje, że Kukiz przejął znaczną część jego elektoratu. „Zabrał, zabrał Według mojej oceny od 5 do 10 procent. Co ja na to poradzę, taka jest konkurencja” - przyznaje poseł do Parlamentu Europejskiego w wywiadzie dla „Polski The Times”.

Polityk wierzy jednak, że jego ugrupowanie wejdzie do Sejmu. „Wejdę do parlamentu z pewnością, spokojnie. Będziemy podkreślali, że jesteśmy jedyną formacją polityczną, która chce odebrać politykom władzę i oddać Polakom ich pieniądze oraz kontrolę nad własnym życiem” - podkreśla Janusz Korwin-Mikke.

Prezes partii KORWiN nie wyklucza również zawarcia koalicji między PO a... PiS. „Wszystko jest możliwe. Przy wyborach się ludzie kłócą, po wyborach kiedy głosy są policzone, każdy z nich stara się uciągnąć tyle, ile może. PO i PiS mają tylko jeden cel – nakraść się jak najwięcej. Koalicja między nimi jest bardzo trudna, bo każdy chce ukraść jak najwięcej” - twierdzi Korwin-Mikke.

Polityk znów nie unika mocnych sformułowań. „Gdyby ludzie myśleli racjonalnie, to politycy Platformy i PiS dawno siedzieliby w więzieniach. Wyborcy, jak widać, są bardzo mili i sympatyczni . Ci, którzy lubią, jak się ich okrada, głosują na PO i Pi” - przekonuje europoseł. „Całe PO i PiS należało kilka lat temu wsadzić do więzienia, mówiłem już. To jest właściwe miejsce dla tych ludzi. To dwa gangi, których celem jest wyłącznie kraść. Oni nie mają żadnej idei, ani lewicowej, ani prawicowej. Jedni z nich chcą robić afery, inni walczą o posady. To są te muchy, które obsiadły Polskę. I powtarzam, miejsce tych ludzi jest w więzieniu” - grzmi Korwin-Mikke.

Eurodeputowany szczególnie gorliwie atakuje jednak największą partię opozycyjną. „PiS jest zdecydowanie bardziej na lewo niż Sojusz Lewicy Demokratycznej” - twierdzi lider partii KOWiN.

Najwyraźniej Janusz Korwin-Mikke jest głęboko przekonany o osiągnięciu wyborczego sukcesu przez jego ugrupowanie. „Spokojnie, wejdziemy z rekordowym poparciem. Polska potrzebuje zmian, o które walczę kilkadziesiąt lat” - przekonuje Korwin-Mikke.

Zetknięcie się z rzeczywistością może okazać się bolesne...

gah/Polska The Times

[fot. YouTube]

Warto poczytać

 1. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 2. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 3. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 4. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 5. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

 6. 1270luckyluck 18.04.2018

  Korwin-Mikke znów odleciał: PiS to komuniści z krzyżem na wierzchu!

  Znany miłośnik Putina, Janusz Korwin Mikke, postanowił znowu zabłysnąć

 7. 1270conchitawurst 16.04.2018

  Najsłynniejszy transwestyta Europy ma HIV

  Smutna prawda o kondycji współczesnego świata. Wurst cierpi na HIV

 8. 1270kuxniarbezwtyd 10.04.2018

  „Ależ to jest obrzydliwe. Orgia cynizmu”

  Niezwykle trafny komentarz redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”. Obnażył hipokryzję salonowych dziennikarzy.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook