Jedynie prawda jest ciekawa

Korwin-Mikke: Imigranci? Zlikwidujmy zasiłki

11.08.2015

„By pozbyć się problemu, należałoby bombardować nie porty w Afryce, ale budynki UE!”

Janusz Korwin-Mikke na łamach „Super Expressu” wraca do problemów migracyjnych, jakie ma Europa. „Problemy z imigrantami mają takie państwa jak: Francja, Włochy, Grecja, Malta, Hiszpania, Chorwacja. Tam są ich setki tysięcy. Tymczasem histeria narasta w Polsce. Narasta - bo problem rzeczywiście jest. Sam tę histerię nakręcam - bo musimy być gotowi do stawienia czoła temu problemowi. Jednak, na litość boską, nie wymaga to podejmowania natychmiast środków drastycznych” - pisze Korwin-Mikke.

Dodaje, że rozwiązań nie trzeba poszukiwać w radykalizmie. „Tymczasem to właśnie w Polsce p. prof. Bogusław Wolniewicz grzmi: 'Nie ratować! Przeciwnie: statki z tak zwanymi imigrantami zatapiać!'. Cóż - pan profesor jest narodowym marksistą, a zwolennicy śp. Karola Marksa nie takie rzeczy robili” - pisze Korwin-Mikke. Dodaje, że podobne tezy głosił Marek Jurek.

„To potwierdza moją tezę, że odkąd tow. Adolf Hitler zaczął napadać na kraje bez wypowiedzenia wojny - żyjemy w absolutnej dziczy” - tłumaczy. „Wszystkie wypracowane przez stulecia reguły leżą dziś w gruzach. Moralność również. Nie są już ważne żadne "zasady" - liczy się tylko korzyść” - wskazuje.

W jego ocenie „Polska nie ma żadnego problemu”. „Gdy trzy lata temu Amerykanie zdestabilizowali Afrykę Północną, pierwsza fala uchodźców też zalała te same plaże. I wtedy "rząd" polski, pod naciskiem, zgodził się przyjąć 6 (słownie: sześciu) immigrantów. Tyle że na drugi dzień wszyscy zgodnie oświadczyli, że do Polski nie przyjadą, bo u nas zasiłki za małe” - przypomina Korwin-Mikke.

I dodaje, że „rozwiązanie jest proste: NIE DAWAĆ ŻADNYCH ZASIŁKÓW. I po problemie”.

„Nieszczęście polega na tym, że Bruksela daje nam pieniądze: na każdego imigranta dają nam 6000 zł miesięcznie. Co gorsze: każą ich umieszczać w gettach. Rzecz jasna nudząca się tam młodzież zacznie natychmiast bić się z okolicznymi bezrobotnymi, wściekłymi, że tamci żyją za darmo - i zrobi się problem. By pozbyć się problemu, należałoby więc zbombardować nie porty w Afryce - lecz budynki Unii Europejskiej w Brukseli!” - kończy swój tekst polityk.

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS149FOTMINI

Czas Stefczyka 149/2017

PDF (4,39 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook