Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Korwin-Mikke: Imigranci? Zlikwidujmy zasiłki

11.08.2015

„By pozbyć się problemu, należałoby bombardować nie porty w Afryce, ale budynki UE!”

Janusz Korwin-Mikke na łamach „Super Expressu” wraca do problemów migracyjnych, jakie ma Europa. „Problemy z imigrantami mają takie państwa jak: Francja, Włochy, Grecja, Malta, Hiszpania, Chorwacja. Tam są ich setki tysięcy. Tymczasem histeria narasta w Polsce. Narasta - bo problem rzeczywiście jest. Sam tę histerię nakręcam - bo musimy być gotowi do stawienia czoła temu problemowi. Jednak, na litość boską, nie wymaga to podejmowania natychmiast środków drastycznych” - pisze Korwin-Mikke.

Dodaje, że rozwiązań nie trzeba poszukiwać w radykalizmie. „Tymczasem to właśnie w Polsce p. prof. Bogusław Wolniewicz grzmi: 'Nie ratować! Przeciwnie: statki z tak zwanymi imigrantami zatapiać!'. Cóż - pan profesor jest narodowym marksistą, a zwolennicy śp. Karola Marksa nie takie rzeczy robili” - pisze Korwin-Mikke. Dodaje, że podobne tezy głosił Marek Jurek.

„To potwierdza moją tezę, że odkąd tow. Adolf Hitler zaczął napadać na kraje bez wypowiedzenia wojny - żyjemy w absolutnej dziczy” - tłumaczy. „Wszystkie wypracowane przez stulecia reguły leżą dziś w gruzach. Moralność również. Nie są już ważne żadne "zasady" - liczy się tylko korzyść” - wskazuje.

W jego ocenie „Polska nie ma żadnego problemu”. „Gdy trzy lata temu Amerykanie zdestabilizowali Afrykę Północną, pierwsza fala uchodźców też zalała te same plaże. I wtedy "rząd" polski, pod naciskiem, zgodził się przyjąć 6 (słownie: sześciu) immigrantów. Tyle że na drugi dzień wszyscy zgodnie oświadczyli, że do Polski nie przyjadą, bo u nas zasiłki za małe” - przypomina Korwin-Mikke.

I dodaje, że „rozwiązanie jest proste: NIE DAWAĆ ŻADNYCH ZASIŁKÓW. I po problemie”.

„Nieszczęście polega na tym, że Bruksela daje nam pieniądze: na każdego imigranta dają nam 6000 zł miesięcznie. Co gorsze: każą ich umieszczać w gettach. Rzecz jasna nudząca się tam młodzież zacznie natychmiast bić się z okolicznymi bezrobotnymi, wściekłymi, że tamci żyją za darmo - i zrobi się problem. By pozbyć się problemu, należałoby więc zbombardować nie porty w Afryce - lecz budynki Unii Europejskiej w Brukseli!” - kończy swój tekst polityk.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

Korwin

,

korwin mikke

,

Polska

,

polityka

,

imigracja

Warto poczytać

 1. kanowsdgadh 19.01.2017

  Kanownik: Jesteśmy za najbardziej radykalnymi środkami ws. VAT . WYWIAD

  Każdy miesiąc opóźnienia to są setki milionów złotych, które wypływają z budżetu państwa do oszustów.

 2. stycznio 19.01.2017

  "wSieci Historii": Jak się biliśmy w Powstaniu Styczniowym?

  Tematem miesiąca nowego wydania miesięcznika „wSieci Historii” są nieznane epizody powstańców walczących o niepodległość w 1863 roku.

 3. bielus 19.01.2017

  Bielan we "wSieci": Szaleńcza opozycja przegrała

  Wicemarszałek Senatu Adam Bielan w rozmowie z Jackiem i Michałem Karnowskimi mówi o istocie konfliktu toczącego się w Sejmie i dalszych krokach rządu we wprowadzaniu dobrej zmiany.

 4. swit 19.01.2017

  Świetlik: Nie widzę, by co trzeci Polak wspierał protesty

  Wiktor Świetlik odniósł się "Super Expressie" do sondażu WP, według którego rzekomo 15 milionów Polaków chce, by opozycja kontynuowała protesty.

 5. 70cdb516e4b14756914fa91facf4656b 18.01.2017

  Jakubiak: Partie bez idei zawsze tak kończą

  „Przedstawiciele części opozycji niedługo sami się zaorają. W kłamstwach, niedopowiedzeniach, matactwach”.

 6. kostrzewa-zorbaswSieci 18.01.2017

  Kostrzewa-Zorbas we „wSieci”: Po pierwsze – odstraszanie

  „Skuteczne odstraszanie zapobiega wybuchowi zbrojnego konfliktu” – zauważa ekspert.

 7. ziewmkiwsdjwsdf 18.01.2017

  Ziemkiewicz: "Kłamać też trzeba umieć, jełopy!"

  "Nie wiem czy ktoś jeszcze potrzebuje kolejnych dowodów, że „totalna opozycja” to totalne gamonie".

 8. mid-17117234 18.01.2017

  Weiss: Warto coś zrobić, by stworzyć lepszy świat

  "Miałem szczęście przeżyć z pomocą Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata. Warto coś zrobić, by wspólnie z innymi goić te rany i stworzyć lepszy świat".

CS139fotoMINI

Czas Stefczyka 139/2017

PDF (4,73 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook