Jedynie prawda jest ciekawa


Korwin-Mikke: Imigranci? Zlikwidujmy zasiłki

11.08.2015

„By pozbyć się problemu, należałoby bombardować nie porty w Afryce, ale budynki UE!”

Janusz Korwin-Mikke na łamach „Super Expressu” wraca do problemów migracyjnych, jakie ma Europa. „Problemy z imigrantami mają takie państwa jak: Francja, Włochy, Grecja, Malta, Hiszpania, Chorwacja. Tam są ich setki tysięcy. Tymczasem histeria narasta w Polsce. Narasta - bo problem rzeczywiście jest. Sam tę histerię nakręcam - bo musimy być gotowi do stawienia czoła temu problemowi. Jednak, na litość boską, nie wymaga to podejmowania natychmiast środków drastycznych” - pisze Korwin-Mikke.

Dodaje, że rozwiązań nie trzeba poszukiwać w radykalizmie. „Tymczasem to właśnie w Polsce p. prof. Bogusław Wolniewicz grzmi: 'Nie ratować! Przeciwnie: statki z tak zwanymi imigrantami zatapiać!'. Cóż - pan profesor jest narodowym marksistą, a zwolennicy śp. Karola Marksa nie takie rzeczy robili” - pisze Korwin-Mikke. Dodaje, że podobne tezy głosił Marek Jurek.

„To potwierdza moją tezę, że odkąd tow. Adolf Hitler zaczął napadać na kraje bez wypowiedzenia wojny - żyjemy w absolutnej dziczy” - tłumaczy. „Wszystkie wypracowane przez stulecia reguły leżą dziś w gruzach. Moralność również. Nie są już ważne żadne "zasady" - liczy się tylko korzyść” - wskazuje.

W jego ocenie „Polska nie ma żadnego problemu”. „Gdy trzy lata temu Amerykanie zdestabilizowali Afrykę Północną, pierwsza fala uchodźców też zalała te same plaże. I wtedy "rząd" polski, pod naciskiem, zgodził się przyjąć 6 (słownie: sześciu) immigrantów. Tyle że na drugi dzień wszyscy zgodnie oświadczyli, że do Polski nie przyjadą, bo u nas zasiłki za małe” - przypomina Korwin-Mikke.

I dodaje, że „rozwiązanie jest proste: NIE DAWAĆ ŻADNYCH ZASIŁKÓW. I po problemie”.

„Nieszczęście polega na tym, że Bruksela daje nam pieniądze: na każdego imigranta dają nam 6000 zł miesięcznie. Co gorsze: każą ich umieszczać w gettach. Rzecz jasna nudząca się tam młodzież zacznie natychmiast bić się z okolicznymi bezrobotnymi, wściekłymi, że tamci żyją za darmo - i zrobi się problem. By pozbyć się problemu, należałoby więc zbombardować nie porty w Afryce - lecz budynki Unii Europejskiej w Brukseli!” - kończy swój tekst polityk.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook