Jedynie prawda jest ciekawa


Korwin-Mikke: Imigranci? Zlikwidujmy zasiłki

11.08.2015

„By pozbyć się problemu, należałoby bombardować nie porty w Afryce, ale budynki UE!”

Janusz Korwin-Mikke na łamach „Super Expressu” wraca do problemów migracyjnych, jakie ma Europa. „Problemy z imigrantami mają takie państwa jak: Francja, Włochy, Grecja, Malta, Hiszpania, Chorwacja. Tam są ich setki tysięcy. Tymczasem histeria narasta w Polsce. Narasta - bo problem rzeczywiście jest. Sam tę histerię nakręcam - bo musimy być gotowi do stawienia czoła temu problemowi. Jednak, na litość boską, nie wymaga to podejmowania natychmiast środków drastycznych” - pisze Korwin-Mikke.

Dodaje, że rozwiązań nie trzeba poszukiwać w radykalizmie. „Tymczasem to właśnie w Polsce p. prof. Bogusław Wolniewicz grzmi: 'Nie ratować! Przeciwnie: statki z tak zwanymi imigrantami zatapiać!'. Cóż - pan profesor jest narodowym marksistą, a zwolennicy śp. Karola Marksa nie takie rzeczy robili” - pisze Korwin-Mikke. Dodaje, że podobne tezy głosił Marek Jurek.

„To potwierdza moją tezę, że odkąd tow. Adolf Hitler zaczął napadać na kraje bez wypowiedzenia wojny - żyjemy w absolutnej dziczy” - tłumaczy. „Wszystkie wypracowane przez stulecia reguły leżą dziś w gruzach. Moralność również. Nie są już ważne żadne "zasady" - liczy się tylko korzyść” - wskazuje.

W jego ocenie „Polska nie ma żadnego problemu”. „Gdy trzy lata temu Amerykanie zdestabilizowali Afrykę Północną, pierwsza fala uchodźców też zalała te same plaże. I wtedy "rząd" polski, pod naciskiem, zgodził się przyjąć 6 (słownie: sześciu) immigrantów. Tyle że na drugi dzień wszyscy zgodnie oświadczyli, że do Polski nie przyjadą, bo u nas zasiłki za małe” - przypomina Korwin-Mikke.

I dodaje, że „rozwiązanie jest proste: NIE DAWAĆ ŻADNYCH ZASIŁKÓW. I po problemie”.

„Nieszczęście polega na tym, że Bruksela daje nam pieniądze: na każdego imigranta dają nam 6000 zł miesięcznie. Co gorsze: każą ich umieszczać w gettach. Rzecz jasna nudząca się tam młodzież zacznie natychmiast bić się z okolicznymi bezrobotnymi, wściekłymi, że tamci żyją za darmo - i zrobi się problem. By pozbyć się problemu, należałoby więc zbombardować nie porty w Afryce - lecz budynki Unii Europejskiej w Brukseli!” - kończy swój tekst polityk.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook