Jedynie prawda jest ciekawa


Korwin: „Jeśli oni wyjdą, my zaraz potem. Natychmiast”

27.05.2016

„Jeśli oni wyjdą, my zaraz potem. Natychmiast” - mówił w programie „RZECZoPOLITYCE” europoseł Janusz Korwin-Mikke nawiązując do potencjalnego wyjścia przez Wielką Brytanię z Unii Europejskiej.

Zdaniem prezesa Partii KORWiN członkostwo Polski w UE przynosi naszemu krajowi więcej strat niż korzyści. „Jak długo możemy tracić pieniądze na głupoty płynące z Unii. (…) Straty, jakie ponosimy, bo trzeba np. pozmieniać parapety w rzeźniach, są gigantyczne. (…) Tego się nie widzi, a to są ogromne kwoty. (…) Ten cały audyt rządu PO to małe piwo w porównaniu z tym, co tracimy będąc w Unii.” - mówił Korwin-Mikke.

Według europarlamentarzysty gdyby Polska nie weszła do Unii Europejskiej bylibyśmy dziś największą gospodarką Europejską, deklasując Niemcy. Gość programu „RZECZoPOLITYCE” pochylił się nad sytuacją Europy, której wystawił negatywną ocenę. 

"Cała Europa zdycha. Dzieci się nie rodzą, tempo rozwoju praktycznie zerowe. Jeśli są socjale i przymusowe emerytury, ludzie nie chcą mieć dzieci. dawniej mieli je po to, żeby ktoś ich w przyszłości utrzymywał" - mówił Korwin-Mikke

Zdaniem lidera KORWiN wszyscy biurokraci unijni to „wariaci”, którzy na problemy mają jedno rozwiązanie: „Oni wszyscy w Unii na każdy problem mają jedną radę: więcej praw dla kobiet, więcej praw dla homoseksualistów, więcej demokratyzacji, walka z globalnym ociepleniem i koniec.” - mówił Korwin-Mikke, dodając „Ludzkość żyła przez tysiące lat i jakoś prawa dla homoseksualistów nikomu nie były potrzebne. Teraz prawa dla tfu, gejów powodują bunt homosiów. Homoś to normalny człowiek z wbudowanymi zachowaniami seksualnymi. Czy ktoś się domaga praw dla onanistów? Nie, bo onanista niedomaga się uznania za małżeństwo związku z własną ręką i dlatego nie ma z nim żadnych problemów”

Były kandydat na prezydenta ocenił również rządy Prawa i Sprawiedliwość. Zdaniem Korwina obecne rząd reprezentuje w o wiele większym stopniu demokrację, niż KOD, ze względu, że „ma większość i robi, co chce”.

kk/rp.pl

[fot. Fratria]

Warto poczytać

 1. 1270lisior 23.03.2018

  Tomasz Lis odleciał – wieszczy koniec „dobrej zmiany” i namawia do buntu

  Wystarczy spojrzeć na twitterowy profil Tomasza Lisa, na którym redaktor naczelny Newsweeka, jak dziecko emocjonuje się „ustępstwami: PiS-u i zachęca do walki.

 2. trisomia2122032018 22.03.2018

  ONZ i Human Rights Watch nawołują do zabijania dzieci. Dlaczego?

  Kolejna kompromitacja organizacji pozarządowych zajmujących się prawami człowieka. Chcą chronić tylko wybranych

 3. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 4. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 5. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 6. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 7. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 8. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook