Jedynie prawda jest ciekawa

„Kopacz to patologicznie zakłamana kobieta”

24.09.2014

„Jestem zbulwersowany tym, kogo desygnowano na premiera” - przyznaje Kamil Bazelak, polski sportowiec, znany z ostrych komentarzy.

Co tak zdenerwowało Bazelaka? „Ewa Kopacz została nowym premierem rządu PO-PSL. Wszyscy znamy ją z licznych kłamstw wygłaszanych na temat katastrofy w Smoleńsku. Ostatnio wsławiła się jednak w popieraniu seksualizacji małych dzieci i tym samym w promowaniu pedofilii” - wskazuje sportowiec. Dodaje, że „Kopacz była jedną z wielu osób z Platformy Obywatelskiej, które głosowały przeciwko inicjatywie STOP PEDOFILII”.

„Czymże, więc kieruje się w swoim życiu ta osoba? Jakie są jej wartości? Na pewno nie chrześcijańskie, nie patriotyczne i nie rodzinne. Ona stoi w opozycji do normalnej, kochającej się rodziny” - wskazuje sportowiec.

Dodaje, że czeka, aż nowa premier wytłumaczy się ze swoich kłamstw. „Kiedy w końcu Ewa Kopacz wytłumaczy się społeczeństwu ze wszystkich swoich kłamstw dotyczących katastrofy smoleńskiej, profanacji ciał zamordowanych tam ludzi? Czy ta kobieta posiada jakąkolwiek, choćby elementarną moralność? Media maistreamowe wyją wręcz z zachwytu na temat nowego premiera, czyli Ewy Kopacz prognozując rozmaite optymistyczne scenariusze jej rządów. Prezydent Bronisław Komorowski apeluje, aby jej nie krytykować przez najbliższe sto dni. Dlaczego?A kim ona jest? Świętą krową?” - zastanawia się autor tekstu.

I przypomina sytuację z 13 kwietnia 2010 roku. „Ta patologicznie zakłamana kobieta powiedziała na konferencji prasowej, że polscy patomorfolodzy i specjaliści do spraw genetyki “ramię w ramię” z rosyjskimi lekarzami przeprowadzali sekcje zwłok ludzi, którzy zginęli w katastrofie TU-154M. Twierdziła , że na miejscu tej tragedii przekopywano ziemię na metr głębokości i zabezpieczono wszystkie szczątki ofiar smoleńskich. Opowiadała, że osobiście była obecna przy wkładaniu ciał do trumien i że identyfikowała zmarłych. To wszystko okazało się jednak obrzydliwymi, amoralnymi kłamstwami Ewy Kopacz, które nigdy nie zostały przez nikogo rozliczone” - wskazuje Bazelak.

Dodaje, że „polscy lekarze nie brali udziału w sekcjach zwłok, a samej Ewy Kopacz również przy tym nie było”.

„Rząd Platformy Obywatelskiej oficjalnie zdradził ofiary rosyjskiego mordu w Smoleńsku oddając śledztwo mordercy Putinowi. Pamięć o tych ludziach została zbezczeszczona! Ewa Kopacz głosząc swoje kłamstwa pluła na trumny pomordowanych ludzi” - tłumaczy.

W ocenie sportowca, „wkrótce przyjdzie czas zmian, rozliczeń za kłamstwa i za zdradę Ojczyzny”. „Wiatr odnowy już mocno wieje, chwiejąc w fasadach tą przestępczą strukturę zakłamanego, skorumpowanego i antypatriotycznego rządu” - uważa Kamil Bazelak.

ez
[Fot. PAP/Radek Pietruszka]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook