Jedynie prawda jest ciekawa

Kopacz poucza: mam większe prawo mówić o Smoleńsku

03.10.2014

Ewa Kopacz coraz lepiej radzi sobie w politycznym rozgrywaniu emocji. Chwilami jej bezczelność przypomina bezczelność jej poprzednika, Donalda Tuska. Tak było, gdy w TVN24 atakowała wszystkich, którzy wypominają jej kompromitację i kłamstwa smoleńskie.

„Mam zdecydowanie większe prawo moralne do tego, żeby mówić o tym co tam było, niż ci, którzy ze Smoleńska udawali się do Warszawy, żeby uprawiać politykę na tym nieszczęściu – powiedziała, wskazując, że jej słowa "w swojej mądrości" powinien rozważyć prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Pytana o swoje kłamstwa smoleńskie odniosła się do nich w tych słowach: „Jedynym moim błędem było to, że uwierzyłam w te słowa: "przekopywano i przywożono". Ale powód, dla którego uwierzyłam, to były te szczątki, które przywożono, ubrudzone w ziemi, rozkawałkowane”.

Polacy nic się nie stało, a kto sądzi inaczej ten nienawistnik i agresor – skąd my to znamy? Ewa Kopacz kontynuuje taktykę Donalda Tuska i PO, które każdą uwagę dotyczącą odpowiedzialności politycznej władzy dyskredytują, a jej autorów atakują.

Premier Kopacz w normalnym demokratycznym kraju nie miałaby czego szukać, po skandalach, jakie obarczają ją po Smoleńsku.

To również przez jej działania w Moskwie Polacy do dziś nie wiedzą, jak zginął Prezydent RP. To również przez jej działania w Moskwie doszło do wielu pomyłek w identyfikacjach polskich obywateli, w tym Prezydenta RP, Ryszarda Kaczorowskiego! To również ona jawnie kłamała w Sejmie.

Gdzie jest miejsce takich polityków w demokracji? Jeśli nie przed Trybunałem Stanu to na pewno na politycznym aucie.

Gdzie jest miejsce takiej polityk w III RP? W fotelu premiera i studiu TVN24, stacji o komunistycznym rodowodzie, która formatuje umysły Polaków na modłę salonu III RP. Dla tej stacji im większa bezczelność premier Kopacz, tym lepiej. Widząc pierwsze wystąpienia nowej premier można sądzić, że pokłady bezczelności drzemią w niej wielkie...

Stanisław Żaryn
[Fot. PAP/Radek Pietruszka]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook