Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Kopacz poucza: mam większe prawo mówić o Smoleńsku

03.10.2014

Ewa Kopacz coraz lepiej radzi sobie w politycznym rozgrywaniu emocji. Chwilami jej bezczelność przypomina bezczelność jej poprzednika, Donalda Tuska. Tak było, gdy w TVN24 atakowała wszystkich, którzy wypominają jej kompromitację i kłamstwa smoleńskie.

„Mam zdecydowanie większe prawo moralne do tego, żeby mówić o tym co tam było, niż ci, którzy ze Smoleńska udawali się do Warszawy, żeby uprawiać politykę na tym nieszczęściu – powiedziała, wskazując, że jej słowa "w swojej mądrości" powinien rozważyć prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Pytana o swoje kłamstwa smoleńskie odniosła się do nich w tych słowach: „Jedynym moim błędem było to, że uwierzyłam w te słowa: "przekopywano i przywożono". Ale powód, dla którego uwierzyłam, to były te szczątki, które przywożono, ubrudzone w ziemi, rozkawałkowane”.

Polacy nic się nie stało, a kto sądzi inaczej ten nienawistnik i agresor – skąd my to znamy? Ewa Kopacz kontynuuje taktykę Donalda Tuska i PO, które każdą uwagę dotyczącą odpowiedzialności politycznej władzy dyskredytują, a jej autorów atakują.

Premier Kopacz w normalnym demokratycznym kraju nie miałaby czego szukać, po skandalach, jakie obarczają ją po Smoleńsku.

To również przez jej działania w Moskwie Polacy do dziś nie wiedzą, jak zginął Prezydent RP. To również przez jej działania w Moskwie doszło do wielu pomyłek w identyfikacjach polskich obywateli, w tym Prezydenta RP, Ryszarda Kaczorowskiego! To również ona jawnie kłamała w Sejmie.

Gdzie jest miejsce takich polityków w demokracji? Jeśli nie przed Trybunałem Stanu to na pewno na politycznym aucie.

Gdzie jest miejsce takiej polityk w III RP? W fotelu premiera i studiu TVN24, stacji o komunistycznym rodowodzie, która formatuje umysły Polaków na modłę salonu III RP. Dla tej stacji im większa bezczelność premier Kopacz, tym lepiej. Widząc pierwsze wystąpienia nowej premier można sądzić, że pokłady bezczelności drzemią w niej wielkie...

Stanisław Żaryn
[Fot. PAP/Radek Pietruszka]

Warto poczytać

 1. wsieci-extra 30.03.2017

  Nowe "wSieci Extra"!

  Sieć Przyjaciół to społeczność czytelników serwisu wPolityce.pl i tygodnika „wSieci”.

 2. boj 30.03.2017

  "wSieci": Bój o MSZ

  Konrad Kołodziejski o poważnych zmianach w resorcie.

 3. zybert2017303 30.03.2017

  Zybertowicz: Wojna informacyjna prowadzona przez Rosję

  - Ostrzelanie konsulatu i próba zaaranżowania fałszywej rozmowy prezydentów Polski i Ukrainy to elementy wojny informacyjnej prowadzonej przez Rosję — tak wczorajsze wydarzenia ocenił prof. Andrzej Zybertowicz.

 4. 1280px-AdamMichnik2012 30.03.2017

  Michnik: „ Kaczyński zrobi wszystko, żeby zniszczyć naszą gazetę”

  Adam Michnik udzielił wywiadu austriackiej gazecie „der Standard”, w którym stwierdził, że kłopoty "Gazety Wyborczej" są efektem działań prezesa PiS.

 5. bied11 30.03.2017

  Biedroń: Prior robił "porządek" w redakcjach

  Tajemniczy człowiek z Niemiec Peter Prior robił czystki w redakcjach gazet i wpływał na materiały prasowe, które w nich się ukazywały.

 6. jachvw 30.03.2017

  Jachowicz: Petru przygotowuje jakąś niespodziankę

  Jachowicz żartuje, że nie spał kilka nocy, bo martwił się, kto będzie premierem.

 7. met33 30.03.2017

  Abp Głódź: Chrześcijaństwo z Polski promieniuje na zewnątrz

  Chrześcijaństwo z Polski faktycznie promieniuje na zewnątrz i nie możemy nosić w sobie kompleksu - mówi w rozmowie z KAI abp Sławoj Leszek Głódź.

 8. flickrrrr-moody 29.03.2017

  Szewczak: Róbmy swoje, róbmy swoje

  "Dramat, nieszczęścia, upadek i bankructwa wieścił mistrz tanich frazesów prof. Leszka Balcerowicz i jego uczeń, ignorant ekonomiczny".

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook