Jedynie prawda jest ciekawa

Kopacz porównała żonę Kraśki do... PO

14.08.2015

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas rozmowy dziennikarza TVP Piotra Kraśki z Ewą Kopacz w programie „Dziś wieczorem” (TVP Info). Premier porównała małżonkę dziennikarza do własnej partii.

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas rozmowy dziennikarza TVP Piotra Kraśki z Ewą Kopacz w programie „Dziś wieczorem” (TVP Info). Premier porównała małżonkę dziennikarza do własnej partii.Szefowa rządu przekonywała, że jej ugrupowanie zmieniło Polskę na lepsze, więc nie ma potrzeby zmieniać władzy. Aby udowodnić postawioną przez siebie tezę sięgnęła po zaskakujący przykład.

„Pan ma świetną żonę, śliczna kobietę i pan jest szczęśliwy. I tylko dlatego, że pan jest długo w tym małżeństwie, to pan ma ją zmieniać na inną?” - zapytała Kopacz zwracając się w stronę Kraśki.

Dziennikarz był wyraźnie zmieszany. Trudno się dziwić, zwłaszcza że prowadzący „Wiadomości” jest już po jednym rozwodzie. Tego zapewne premier nie wiedziała...

Zachowanie szefowej rządu już spotkały się z krytyką.

„Teksty na poziomie portali plotkarskich nie przyniosą oczekiwanych efektów. Niestety, wróży to rozwód PO z władzą, a nawet rozpad partii po nadchodzących wyborach” - mówi „Faktowi” dr Wojciech Jabłoński.

gah/Fakt

[fot. wPolityce.pl/TVP Info]

Słowa kluczowe:

sytuacja

,

rozmowa

,

dziennikarz

,

Ewa Kopacz

CS145fotMINI

Czas Stefczyka 145/2017

PDF (8,85 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook