Jedynie prawda jest ciekawa


Kopacz: Jestem w rewelacyjnej formie psychicznej

16.11.2016

Była premier mówiła o swojej roli w Smoleńsku oraz o Komitecie Obrony Demokracji.

„Opozycja powinna być jak jedna pięść po to, żeby w następnych wyborach nie pozwolić, by PiS ponownie wygrał” - mówiła Ewa Kopacz na antenie Radia Zet.


„Będziemy opozycją moralną, która będzie stać po stronie tych, którzy PiS dziś wykorzystuje, okłamuje i obraża” - przekonywała była premier RP.


Kopacz przekonywała też, że z jej psychiką jest wszystko w porządku.


„Jak pan widzi w formie psychicznej jestem rewelacyjnej, wręcz mi to służy. Natomiast to, że ktoś ma zdolność przewidywania, to świadczy o tym, że w polityce warto być przewidującym, trochę do przodu” - powiedziała.


Była premier i minister zdrowia twierdzi, że za to co zrobiła w Smoleńsku dostała kwiaty i podziękowania. Dlatego dziwi ją, że dziś niektórzy tak krytycznie podchodzą do jej zachowania 10/4.


„Jeśli dzisiaj ktokolwiek ma jakiekolwiek wątpliwości, to chcę panu powiedzieć, że po powrocie z Moskwy wtedy dostaliśmy naprawdę do ministerstwa wiele podziękowań od osób, które wtedy tam były. Dzisiaj trochę inaczej o tym mówią, a to zastanawiające, bo ja zastanawiam się to za co wtedy dostawaliśmy kwiaty i podziękowania za pomoc” - żaliła się Kopacz.


Kopacz od miesięcy uczestniczy w marszach Komitetu Obrony Demokracji. Uważa tę inicjatywę za ważną i, jak twierdzi, dzięki niej ładuje akumulatory.


„A ja uważam, będąc na tych marszach KOD, mam zawsze takie poczucie ładowania akumulatorów, tam jest dużo dobrej energii. Ci ludzie przychodzą tam dlatego, że chcą, a nie dlatego, że muszą” - powiedziała.


„Przychodzą po to, żeby powiedzieć, co im się nie podoba w sposób kulturalny, nie wrzeszcząc, nie obrażając innych. Przychodzą po to, żeby pokazać, że tylko w jedności siła i, że tylko to wyjście na ulicę może powstrzymać te autorytarne rządy PiS” - dodała.


mly/PAP


fot. [PAP/Bartłomiej Zborowski]

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook