Jedynie prawda jest ciekawa

Konkurs wSieci: Polska, moja Ojczyzna

05.06.2015

Już po raz trzeci tygodnik „wSieci” proponuje swoim czytelnikom niezwykły konkurs. Startujemy w Dzień Dziecka i zachęcamy: spędźcie ten czas razem ze swoimi dziećmi. Niech ze wspólnej, kreatywnej zabawy powstanie praca plastyczna, dzięki której możecie wygrać jedną ze 115 nagród w naszym konkursie!

Temat jest prosty: „Polska, moja Ojczyzna”. Technika – dowolna. Opowiedzmy o Polsce razem z dziećmi. Czekamy na kroniki z rodzinnych wypraw, na fotoreportaże, na zdjęcia, rysunki z miejsc, które z Polską wiążą się poprzez wasze wspólne, rodzinne wspomnienia. Czekamy też na grafiki, prezentacje, projekty wygenerowane na ekranie komputera – takie prace też mogą być doskonałym sposobem na zdobycie nagrody w konkursie „wSieci”.

W poprzedniej edycji konkursu nagrodziliśmy 77 prac, w tej zwycięzców będzie jeszcze więcej, bo aż 115! Wartość nagród to ponad 10 000 zł. Zachęcamy: rysujcie, malujcie, twórzcie! I wygrywajcie nagrody! Czekają na Was obozy organizowane przez Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS, vouchery na meble od firmy Meblik, smarfon i tablet od MANTY, gry planszowe dla całej rodziny od Granny oraz płyty, koszulki i gry od Fundacji Niepodległości i Instytutu Pamięci Narodowej.

Na prace plastyczne pod hasłem „Polska, moja Ojczyzna” czekamy do 26 czerwca. Uwaga - do zgłoszenia należy dołączyć 2 kupony z dowolnego papierowego wydania tygodnika „wSieci”. Nasze jury przyzna nagrody w dwóch kategoriach wiekowych: 5-9 lat i 10-16 lat, a listę zwycięzców opublikujemy 13 lipca w tygodniku „wSieci” i na www.wSieci.pl. Regulamin konkursu na: www.wSieci.pl

Najnowszy numer tygodnika „wSieci” w sprzedaży od 1 czerwca br. Tygodnik dostępny jest teraz także w formie e-wydania na tablety i smartfony w AppStore i Google Play. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację wSieci, działającą na platformach iOS i Android. Szczegóły także na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html


CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook