Jedynie prawda jest ciekawa


Komorowski: Atak na rodzinę to cios poniżej pasa

03.11.2016

Były prezydent o zamieszaniu wokół jego córek.

Były prezydent Polski Bronisław Komorowski postanowił zabrać głos w dyskusji na temat wątpliwości wokół działań jego córek. Jedna z nich kupiła mieszkanie w kamienicy bezprawnie odzyskanej przez Marzenę K., oskarżoną o przestępstwa przy reprywatyzacji.


Piotr Guział sugeruje, że mieszkanie mogło być formą odpłaty. Komorowski był oburzony słowami byłego burmistrza Urysnowa.


„Robienie zarzutu, że osoba po studiach kupuje 36 metrów kwadratowych od pośrednika, od firmy (...) nie widząc nawet tej pani (...), to próba przedstawienia tego w krzywym zwierciadle” – mówił Komorowski w wywiadzie dla onet.pl.


Były prezydent skomentował też nieprawidłowości wokół działań jego drugiej córki w jednej z fundacji, która była dotowana z budżetu państwa.
„Po to są fundacje. Dostają pieniądze na zadania, na cele, na programy. Jeżeli fundacja ma projekt istotny dla społeczeństwa Warszawy, no to skąd ma dostawać pieniądze?” - powiedział Komorowski.
Komorowski był mocno zdenerwowany tym w jaki sposób mówiono o jego córkach.


„Przeciwnika czy konkurenta można niszczyć wszystkimi metodami. Niszczy się jego dobre imię, uderza się w jego rodzinę” - stwierdził.
Nazwał medialny szum wokół jego rodziny „ciosem poniżej pasa”.Mly/telewizjarepublika.pl

fot. [PAP/Adam Chełstowski]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook