Jedynie prawda jest ciekawa


Kolonko: TVN to jest kompletny syf

15.01.2017

Dziennikarz jest oburzony materiałem CNN i TVN na temat rzekomych rosyjskich haków na prezydenta elekta Donalda Trumpa.

- Skandaliczne dziennikarstwo w wykonaniu liberalnej stacji telewizyjnej w Ameryce CNN i szambo dziennikarskie w wykonaniu stacji telewizyjnej TVN w Polsce na temat rzekomych haków Rosji na temat prezydenta elekta Donalda Trumpa – powiedział w najnowszym komentarzu Max Kolonko o rzekomych rosyjskich hakach na Trumpa.

Dziennikarz jest oburzony materiałem CNN i TVN na temat rzekomych rosyjskich haków na prezydenta elekta Donalda Trumpa. Stacje telewizyjne podały, że Rosjanie mają szantażować prezydenta elekta nagraniami z prostytutkami. Trump zaprzeczył tym doniesieniom, powiedział, że to fałszerstwa i wymysły.

- Czy Rosja ma haki na Trumpa? Czy rosyjskie służby nagrały jego harce z prostytutkami w hotelu w Moskwie? Czy może być tym szantażowany? – pytała Justyna Pochanke w materiale zrealizowanym przez TVN.

Kolonko ostro skrytykował materiał i uznał go za manipulację. - Czy wyście już powariowali zupełnie? Kto wam te informacje podaje? Z waszego materiału wynika, że Donald Trump miał „harce z prostytutkami” i pytanie jest tylko o to, czy służby go nagrały, hmm? Tak z tego wynika. To, że operujecie równoważnikami zdań i na końcu stawiacie znak zapytania to nie znaczy jeszcze, że podajecie coś w wątpliwość. To jest po prostu czysta bujda na resorach, kłamstwo, przekłamanie na całą Polskę szkalujące prezydenta elekta Stanów Zjednoczonych! - ocenił Kolonko.

- A jeżeli macie problem ze zrozumieniem na czym polega wasz przekręt i przewał i szambo dziennikarskie które uprawiacie, to może powiem w ten sposób: Co by pani powiedziała, pani Pieczyńska-Pochanke, gdyby na całą Polskę w „Wiadomościach” powiedziano by: Czy rosyjskie służby nagrały pana Pieczyńskiego i jego harce z prostytutkami w hotelu w Warszawie? Czy może być za to szantażowana stacja TVN? – dodał. Powiedział, że takie postępowanie zakończyłoby się pozwem do sądu

Kolonko nie ma wątpliwości, że to co robi TVN jest niedopuszczalne: - To jest dziennikarskie szambo. To jest kompletny syf. TVN to jest kompletny syf – ocenił dziennikarz. Dodał, że TVN nierzetelnie informuje o sprawach dziejących się w Polsce.

Zapewnił, że zrobi wszystko, aby prezydent elekt Donald Trump i jego sekretarz prasowy dowiedzieli się o manipulacji TVN.

[fot. youtube.com]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook