Jedynie prawda jest ciekawa

Kolonko: TVN to jest kompletny syf

15.01.2017

Dziennikarz jest oburzony materiałem CNN i TVN na temat rzekomych rosyjskich haków na prezydenta elekta Donalda Trumpa.

- Skandaliczne dziennikarstwo w wykonaniu liberalnej stacji telewizyjnej w Ameryce CNN i szambo dziennikarskie w wykonaniu stacji telewizyjnej TVN w Polsce na temat rzekomych haków Rosji na temat prezydenta elekta Donalda Trumpa – powiedział w najnowszym komentarzu Max Kolonko o rzekomych rosyjskich hakach na Trumpa.

Dziennikarz jest oburzony materiałem CNN i TVN na temat rzekomych rosyjskich haków na prezydenta elekta Donalda Trumpa. Stacje telewizyjne podały, że Rosjanie mają szantażować prezydenta elekta nagraniami z prostytutkami. Trump zaprzeczył tym doniesieniom, powiedział, że to fałszerstwa i wymysły.

- Czy Rosja ma haki na Trumpa? Czy rosyjskie służby nagrały jego harce z prostytutkami w hotelu w Moskwie? Czy może być tym szantażowany? – pytała Justyna Pochanke w materiale zrealizowanym przez TVN.

Kolonko ostro skrytykował materiał i uznał go za manipulację. - Czy wyście już powariowali zupełnie? Kto wam te informacje podaje? Z waszego materiału wynika, że Donald Trump miał „harce z prostytutkami” i pytanie jest tylko o to, czy służby go nagrały, hmm? Tak z tego wynika. To, że operujecie równoważnikami zdań i na końcu stawiacie znak zapytania to nie znaczy jeszcze, że podajecie coś w wątpliwość. To jest po prostu czysta bujda na resorach, kłamstwo, przekłamanie na całą Polskę szkalujące prezydenta elekta Stanów Zjednoczonych! - ocenił Kolonko.

- A jeżeli macie problem ze zrozumieniem na czym polega wasz przekręt i przewał i szambo dziennikarskie które uprawiacie, to może powiem w ten sposób: Co by pani powiedziała, pani Pieczyńska-Pochanke, gdyby na całą Polskę w „Wiadomościach” powiedziano by: Czy rosyjskie służby nagrały pana Pieczyńskiego i jego harce z prostytutkami w hotelu w Warszawie? Czy może być za to szantażowana stacja TVN? – dodał. Powiedział, że takie postępowanie zakończyłoby się pozwem do sądu

Kolonko nie ma wątpliwości, że to co robi TVN jest niedopuszczalne: - To jest dziennikarskie szambo. To jest kompletny syf. TVN to jest kompletny syf – ocenił dziennikarz. Dodał, że TVN nierzetelnie informuje o sprawach dziejących się w Polsce.

Zapewnił, że zrobi wszystko, aby prezydent elekt Donald Trump i jego sekretarz prasowy dowiedzieli się o manipulacji TVN.

[fot. youtube.com]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook