Jedynie prawda jest ciekawa


Kolonko: Lis jak medialny kundel

07.01.2016

Lis: „Biedny Kolonko, kiedyś pisał donosy na ambasadora w USA i kolegów, teraz donosi na mnie”.

Ciekawe starcie między Mariuszem Max Kolonko a Tomaszem Lisem. Kolonko bardzo ostro krytykuje przemówienie Lisa w czasie marszu Komitetu Obrony Demokracji. „Widzę Tomasza Lisa wrzeszczącego na ulicy jak medialny kundel!” - mówił oburzony Kolonko. Lis odpowiedział mu na Twitterze. Było równie ostro.

 

Wystąpienie Tomasza Lisa było emocjonalne i nie uszło uwadze Mariusza Max Kolonki, który na stałe mieszka w USA, ale często komentuje bieżące wydarzenia w naszym kraju. Ostatnio przyjrzał się m.in. marszom Komitetu Obrony Demokracji. I bardzo krytycznie odniósł się do Tomasza Lisa. Zdaniem Kolonki dziennikarz na takim marszu nigdy nie jest prywatnie, a zawsze reprezentuje swoje wydawnictwo. „Nie znam drugiego takiego przypadku, żeby naczelny redaktor międzynarodowo uznanego tygodnika wrzeszczał. Wszystko co robią, idzie na konto firmy, która im płaci czek” - mówił Kolonko. Dodał, że Lis zachęcając tłum do wykrzykiwania antyrządowych haseł, popełnił dziennikarskie samobójstwo: „Jeśli chcą (firmy medialne prywatne, przyp.red.) popełniać samobójstwo dziennikarskie i występować jak politycy na ulicy, skandować antyrządowe hasła, mają prawo tak robić, mimo że popełniają samobójstwo dziennikarskie. Ale tak nie robią” - zaznacza.

 

Kolonko powiedział też, że w sprawie Lisa napisał do szefa wydawnictwa, które wydaje tygodnik Newsweek, z zapytaniem o to, czy poglądy wykrzykiwane przez Tomasza Lisa zgadzają się ze stanowiskiem wydawnictwa. „Widzę Tomasza Lisa wrzeszczącego na ulicy jak medialny kundel!” – mówił Kolonko.

 

Na słowa dziennikarza równie ostro odpowiedział Tomasz Lis. On poszedł jednak w podłe insynuacje. „Biedny Kolonko, kiedyś pisał donosy na ambasadora w USA i kolegów, teraz donosi na mnie w mojej firmie. Zabawne. Towarzysz Kolonko znowu, jak zawsze, dostał w nos. Mam pełne poparcie firmy. Kapuj Kolonko dalej :)” – wskazuje Lis.

 

Jak widać emocje wśród dziennikarzy są napięte…

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook