Jedynie prawda jest ciekawa

Kolejny żenujący atak Stuhra

10.03.2016

"Od lat tupolewami i wyklętymi wycieracie gębę zbijając polityczny kapitał".

W czasie uroczystości wręczenia nagród filmowych Orły Maciej Stuhr wygłosił żenujący tekst zapowiadając nagrodę dla aktorki drugoplanowej. Żartował m.in. z bohaterów narodowych, jakimi są Żołnierze Wyklęci, a także z tragedii smoleńskiej.

Na słowa Sturha zareagowała prof. Krystyna Pawłowicz. Na profilu na Facebooku skomentowała treść wygłoszoną przez Stuhra. "Panie Maciusiu STUHR, Żołnierze Wyklęci już nie żyją.Zakatowani. W 2010 r. zginęli wszyscy pasażerowie tupolewa.Też Prezydent Kaczyński. Prezydent Andrzej Duda szczęśliwie, mimo "oponki" - ocalał. Śmieszne,co? A jak tam ze zdrowiem Tatusia Szanownego Pana Aktora? Proszę też coś zabawnego wymyślić......Te Pana koleżanki,aktorki też się na pewno pośmieją. Pani Anna Dymna też się śmiała..... Śmieszne było,co?Bo śmierć Polaków jest śmieszna,nie? No,Pani Anno...?" - napisała Pawłowicz na Facebooku.

Na te słowa zareagował sam Stuhr. Jednak nie przeprosił, nie tłumaczył się, ale znów zaatakował. "Pani Krysieńko kochana! Panie Krzysztofie i wszyscy oburzeni! Macie sejm, macie senat, macie prezydenta, macie sądy, macie telewizję, swoje wiadomości, macie radio, rozjechaliście Trybunał Konstytucyjny, dajcie wy nam się przynajmniej pośmiać. A tak przy okazji- mój żart bynajmniej nie był wymierzony w pamięć o kimkolwiek. Przeciwnie! W imię godnej pamięci, a przeciw wszystkim tym, którzy sobie od lat tupolewami i wyklętymi wycieracie gębę zbijając polityczny kapitał" - napisał aktor. I zakończył słowami: "Pozdrowienia z Bratysławy!"

Jak widać podsycanie emocji to zdaje się pomysł Stuhra na działalność publiczną. Czyżby jakiś kryzys aktorski?

ez
[Fot. Youtube.pl]
CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook