Jedynie prawda jest ciekawa


Kolejny odlot! Niesiołowski: Duda to prezydent Kaczyńskiego

21.08.2015

„Mam propozycję do pisowskich agitatorów, by nie kierowali się sentencją Juliusza Cezara, że trzeba działać, a nie myśleć”

Stefan Niesiołowski mimo wakacji zachowuje formę. Kolejny raz w sposób niezwykle agresywny i pełen nienawiści komentuje decyzje politycznych oponentów. „Pan Duda działać będzie tak, jak wygodne to jest dla PiS, bo to prezydent pisowski. Ogłosi referendum 25 października, żeby pomóc PiS-owi, a Senat ten pomysł odrzuci!” - pieklił się Niesiołowski, komentując ostatnią inicjatywę prezydenta Dudy.

Poseł Platformy Obywatelskiej irytował się wskazując, jak naprawdę powinny w jego ocenie brzmieć pytania dot. wieku emerytalnego, Lasów Państwowych. „Te pytania trzeba zadać inaczej: czy chcesz drastycznego obniżenia emerytury? Czy chcesz, żeby dzieci miały mniejsze szanse rozwoju? Czy chcesz wypowiadać się w kwestii, która dawno jest rozstrzygnięta? Takie pytania zadałby pan Duda, gdyby był uczciwy, a nie jest uczciwy! To pisowski polityk!” - złościł się polityk PO.

„Te pytania są propagandowe, są kłamliwe! Nie można zadawać pytania o prywatyzację Lasów, bo to takie pytanie jak: czy jesteś za tym, by Polska miała dostęp do morza. (…) Te pytania były zbierane pod kościołami. Wychodzę kiedyś, a tam jakiś pisowski agitator pyta, czy ja chcę bronić lasów. To jest oszukańcze, te pytania nie mają żadnego sensu!” - dodawał.

Niesiołowski miał też propozycję dla polityków PiS. „Mam propozycję do pisowskich agitatorów, by nie kierowali się sentencją Juliusza Cezara, że trzeba działać, a nie myśleć” - stwierdził. W jego ustach zabrzmiało to szczególnie zabawnie...

Dopytywany, czy jednak miliony podpisów, które stoją za pytaniami, o które domaga się PiS, nie są argumentem, odparł, że można zadać setki innych pytań. „Czy jesteś za tym, by budżet państwa nie dopłacał do ochrony Kaczyńskiego? Można zgłaszać wiele pomysłów. Nie widzę żadnego sensu, by wypowiadać się na temat taki, który ma drugą stronę! Skrócenie czasu pracy oznacza obniżenie emerytury - jeśli się tego nie mówi, to jest to oszustwo!” - krzyczał, podkreślając, że Andrzej Duda „to prezydent Jarosława Kaczyńskiego”.

Przemysł pogardy jak widać rozpędza się coraz mocniej. Ciekawe, czy z takimi liderami jak Niesiołowski PO daleko zajedzie...

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook