Jedynie prawda jest ciekawa


Kod zbrodni - polecamy nowy numer "wSieci"!

11.01.2015

Szokujące wyniki śledztwa ws. zbrodni pod Białą Podlaską!

Śledztwo dotyczące zbrodni pod Białą Podlaską, rozmowa z ekonomistą, byłym wiceprezesem NBP, prof. Krzysztofem Rybińskim, wkurzona premier Ewa Kopacz, sylwetka Heleny Wolińskiej - pierwowzoru głównej bohaterki głośnego filmu „Ida”, a także jak najtaniej dojechać na ferie. Nowe wydanie największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce w sprzedaży już od 12 stycznia br.

"Pozornie o morderstwie w Rakowiskach wiemy już niemal wszystko. Jednak pewne dziwne zbiegi okoliczności nadal toną w mroku" - na łamach „wSieci” Maja Narbutt przedstawia wyniki dziennikarskiego śledztwa dotyczącego zbrodni w miejscowości pod Białą Podlaską.

Jacek i Michał Karnowscy rozmawiają z prof. Krzysztofem Rybińskim, między innymi na temat demografii w Polsce. Rozmówca braci Karnowskich uważa, że: „gdyby w 2011 roku każdej kobiecie, która zostanie matką obiecać 1 tys. zł miesięcznie, dziś mielibyśmy już z 200 tys. dzieci więcej”.

Tadeusz Płużański, publicysta polityczny i historyczny przypomina biografię Heleny Wolińskiej, będącej inspiracją wykreowanej przez Agatę Kuleszę postaci głównej bohaterki filmu „Ida”. Oskarżająca w procesach politycznych Wolińska miała na sumieniu setki AK-owców, którzy po jej decyzji o areszcie byli mordowani w stalinowskich katowniach.

Ewa Wesołowska pisze, ile Polacy muszą wydać na przejazd, planując rodzinne ferie. Autorka przypomina, że ceny paliw pod koniec minionego roku osiągnęły rekordowo niski pułap, co znacząco wpłynie na stan portfela rodzin szykujących się na wspólne spędzenie ferii.

"Gdy Ewa Kopacz się „wkurzy”, a w taki stan wpada co najmniej kilka razy dziennie, zaczyna szybko mówić, połykając końcówki albo tracąc głos przy wymawianiu niektórych słów. I coraz gwałtowniej wymachuje rękami – tak, że czasem potrafi sama sobie zrzucić okulary. Najczęściej mimowolnie chwyta się za głowę, rujnując sobie fryzurę, w efekcie prawie zawsze jest rozczochrana" - pisze Stanisław Janecki, kreśląc sylwetkę „histerycznej premier II RP”.

Nowy numer tygodnika „wSieci” w sprzedaży od 12 stycznia, także w formie e-wydania. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook