Jedynie prawda jest ciekawa

Klijnstra: PO wykopała sobie grób hańby

30.05.2017

- Neumann i jego ugrupowanie wykopali sobie wspólny grób. Grób hańby i wiecznego potępienia - napisał aktor Redbad Klijnstra na swoim koncie na Twitterze.

- Tym samym @SlawekNeumann i jego ugrupowanie wykopali sobie wspólny grób. Grób hańby i wiecznego potępienia. Świeć Panie nad ich duszą - napisał aktor Redbad Klijnstra na swoim koncie na Twitterze. W ten sposób skomentował słowa przewodniczącego klubu parlamentarnego PO Sławomira Neumanna, że ofiary katastrofy smoleńskiej powinny być pochowane we wspólnym grobie.

- Po latach widać, że byłoby najrozsądniej, gdyby wszystkie ofiary katastrofy smoleńskiej, były pochowane we wspólnym grobie; wtedy nie mielibyśmy podziału na dwie Polski, mielibyśmy wspólne obchody i wspólną dobrą pamięć — powiedział we wtorek szef klubu PO Sławomir Neumann

Neumann pytany był w „Kwadransie Politycznym” TVP1 przez Dorotę Łosiewicz o to, jakie jest stanowisko PO jeśli chodzi o ekshumacje i czy partia dalej uważa, że to był niepotrzebny spektakl i hańba, odpowiedział: - Cały czas uważam, że w przypadkach, kiedy rodzina nie chce ekshumacji, nie powinno się jej dokonywać. Tutaj zdania nie zmienię.

Zapytany o doniesienia dziennika „Fakt”, że w trumnie gen. Bronisława Kwiatkowskiego - który zginął w katastrofie w Smoleńsku w 2010 r. - znaleziono szczątki jeszcze siedmiu innych osób Neumann podkreślił, że „to jest traumatyczne bardzo dla rodziny i dla bliskich”. Dodał, że ekshumacje pokazują „bałagan” w Rosji.

[fot. youtube.com]

ems/Redbad Klijnstra Twitter.com/PAP

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook