Jedynie prawda jest ciekawa


Kiszczakowa wysadziła III RP

19.02.2016

W wypowiedzi dla Radia Wnet, Witold Gadowski wypowiedział się ws. dokumentów, które przekazała wdowa po gen. Czesławie Kiszczaku dla IPN-u.

„Po pierwsze musimy zdać sobie sprawę z tego, że w domu państwa Kiszczaków decyzję podejmował Czesław Kiszczak. Jego żona zawsze była odsuwana od wszelkich ważnych spraw. Między innymi dlatego, że mówiąc brutalnie, nie miał zbyt wielkiego mniemania o nadzwyczajnych zdolnościach intelektualnych pani Marii. Więc nie dopatrujmy się spisków tam gdzie ich niema. Pani Maria pozbawiona opieki męża, pozbawiona wytycznych, które mąż jej przekazywał, zachowała się tak, jak sobie pomyślała, że należy się zachować, i po prostu poszła do IPN-u, myśląc, że tak należy zrobić.” 

(...)

„Starsza pani nie do końca wiedząc co robi, w pewnym momencie wysadziła cały system III RP. Jednocześnie zdemitologizowała Lecha Wałęsę dobitnie potwierdzając informacje, że był agentem o pseudonimie "Bolek" i jednocześnie zniszczyła mit swojego męża jako człowieka honoru.” 

(...)

„Starsza pani udając sobie do IPN-u, prawdopodobnie nie zdając sobie z tego sprawy, dokonała głębokiej zmiany systemowej w Polsce. Od dziś nic nie będzie takie jak wcześniej.” 

(...)

„Z informacji, które tak sobie w głowie składam sądzę, że Czesław Kiszczak posiadał głęboką wiedzę na temat agentury w Solidarności ale także na temat agentury, która działała poza granicami Polski. Na pewno znajdowały się tam dokumenty dotyczące rodziny państwa Kulczyków. Szczególnie Henryka i jego syna Jana.”

(...)

„Możemy tutaj spodziewać się bardzo ciekawych odkryć o ile Prezes IPN-u Pan Kamiński, zdobędzie się na odwagę aby pokazać publicznie te wszystkie dokumenty.”

Witold Gadowski/Radio Wnet

Warto poczytać

 1. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 2. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 3. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 4. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 5. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 6. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 7. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook