Jedynie prawda jest ciekawa


Kamiński przekonuje: To PiS więcej straszył

26.10.2015

„Nie byłem mózgiem kampanii, nie brałem udziału w kampanii” - odcina się od porażki Kamiński.

Michał Kamiński nie chce brać odpowiedzialności za przegraną kampanię. W rozmowie z wPolityce.pl odcina się od kampanii PO.

„Nie, nie byłem mózgiem tej kampanii, nie brałem udziału w kampanii wyborczej. Brałem udział w tym, co odpowiadałem. Kierowałem polityką informacyjną rządu. Nie brałem udziału, i nikt tak nie powie, w kampanii, nie byłem na sztabie PO” - zarzeka się „Misio” Kamiński w rozmowie z Marcinem Wikło i Markiem Pyzą.

Kamiński wskazuje, że on „odpowiadał za wizerunek pani premier, za to, co robi rząd”. „Tego nie mogłem mieszać z organizacją kampanii wyborczej Platformy” - zapewnia. W jego ocenie działania i wizerunek pani premier Kopacz uratowały PO. „Wizerunek pani premier uratował Platformę. Po wyborach prezydenckich, przegranych wyborach, kolejne sondaże pokazywały spadki, mówiło się o domku z kart, który upadnie. Były wyniki poniżej 20 procent, pani premier wzięła się do roboty. To nie moja zasługa, to zasługa pani premier, bo to ona rządzi. Ona uratowała PO przed śmiercią” - przekonuje "spindoktor".

Co ciekawe, Kamiński uważa, że PO nie straszyła PiSem, a wręcz, że to PiS był bardziej agresywny. „Nie, nikt nie straszył. Dokonałem już nawet wstępnych obliczeń, czyja kampania była bardziej pozytywna, a czyja bardziej negatywna. Jeśli Pan weźmie pod uwagę ilość negatywnych spotów, to ich po stronie PiSu było 3 razy więcej niż po stronie PO” - mówi Kamiński.

Jak widać Kamiński pomimo przegranej i widma odejścia z władzy nie spadł z powrotem na ziemię...

ez,wPolityce.pl

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook