Jedynie prawda jest ciekawa


Kaczyński: PiS stworzy znakomity rząd

03.10.2015

PiS zaprezentowało swoich kandydatów do Sejmu i Senatu w Nowym Sączu. Podczas spotkania w nowosądeckim Miejskim Ośrodku Kultury głos zabrał prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

PO jest dziś reprezentantem pełnego wad systemu. Cofa się, ale ma coraz więcej różnych pomocników, różnych mniejszych partii, które rzuciły się po to, żeby temu pomóc. Ten system marnuje nasz potencjał, a Nowy Sącz pokazuje, że ten potencjał jest wielki. Musimy pokonać ich wszystkich, musimy przekonać naszych rodaków, że jedyna stawka, na którą warto głosować to PiS. To partia, która – jeśli będzie mogła rządzić samodzielnie – stworzy znakomity rząd pod przewodnictwem Beaty Szydło. Powtarzam: musimy uczynić b. wiele, by to zwycięstwo, nasze zwycięstw, było zwycięstwem pełnym, żebyśmy mieli znacznie więcej niż 231 mandatów. To jest nam potrzebne, byśmy mogli pójść szybko do przodu. By to, co w naszym życiu jest złe było już za nami, byśmy mogli iść w górę bez opóźnień. (...) Ten marsz może nam w stosunkowo niewielkim czasie przynieść ogromne sukcesy, by polak wyjeżdżający za granicę mógł powiedzieć: „Tam jest dobrze, ale u nas jest tak samo”. (...) Potrzebna jest naprawa naszego aparatu państwowego, potrzebne jest lepsze zorganizowanie władzy wykonawczej, rządu, potrzebna jest reforma sądownictwa i służb mundurowych, potrzebne są reforma polskiej dyplomacji, potrzebna jest reforma Skarbu Państwa. Potrzebne jest zgromadzenie wielkiego kapitału, który może być uruchomiony i być podstawą wielkiego programu” - mówił lider Prawa i Sprawiedliwości.


Kaczyński zwrócił uwagę na poważne problemy społeczne, jak choćby brak mieszkań i pracy dla wielu ludzi. Zaznaczył, że PiS chce rozwiązać ten problem. 

„To wszystko składa się na możliwość rozwiązania jeszcze jednego problemu – problemu demograficznego. Polska powinna się rozwijać. Z radością słyszałem o dzieciach pań kandydatek, tych dzieci powinno być dużo więcej. Polki  w Anglii rodzą tych dzieci dużo. (...) To tez trzeba zmienić, ale potrzebna jest praca, mieszkania i realna pomoc dla rodzin. Potrzebna jest sprawiedliwość,. Tej sprawiedliwości potrzebujemy! Potrzebujemy władzy, która będzie wiele mogła, która dotrzyma słowa. Chcę państwa zapewnić, że Beata Szydło jest osobą, która chce tego zrobić, ma taką wolę i to zrobi” - podkreślił prezes PiS. 

gah 

[Fot. PAP/Grzegorz Michałowski]


Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook