Jedynie prawda jest ciekawa

Kaczyński: Chcemy ustabilizowania władzy

21.01.2017

Musimy zrealizować 2 plany: wybory samorządowe 2018 r. oraz kolejne w 2019 r. - mówił w sobotę do łódzkich działaczy PiS prezes partii Jarosław Kaczyński. Jego zdaniem potrzebna jest reforma mediów. "Chcemy, aby dążyli oni do prawdy, a nie opowiadali się za jedną stroną" - dodał.

Fragmenty wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego zamieszczono na Twitterze PiS. 

Musimy zrealizować 2 plany: wybory samorządowe 2018 r. oraz kolejne w 2019 r. - zwracał się do łódzkich polityków PiS Kaczyński. Jak podkreślił, PiS musi poprawić swoją pozycję w samorządach. Zapowiedział, że wkrótce zostaną stworzone struktury specjalne na wybory samorządowe. 

Chcemy ustabilizowania władzy w Polsce - podkreślił lider PiS. Jak dodał, równowaga sił jest potrzebna w demokratycznym państwie. Zapowiedziała też, że PiS chce dać szansę młodym posłom. 

Prezes PiS zauważył, że dziś partie w Europie są dużo mniejsze niż kiedyś. Rozbudowa struktur jest bardzo ważna - zaznaczył. 

Kaczyński zwrócił też uwagę, że reforma edukacji to trudne zadanie i wsparcie samorządów jest bardzo ważne. 

"Potrzebna jest reforma mediów, chcemy aby dążyli oni do prawdy a nie opowiadali się za jedną stroną" – podkreślił również Kaczyński. 

Przed budynkiem gdzie odbywało się spotkanie Jarosława Kaczyńskiego z politykami PiS protestowało kilkadziesiąt osób, m.in. działaczy KOD i PO. 


ak/PAP

[fot. Twitter/@pisorgpl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook