Jedynie prawda jest ciekawa


Kaczyńska we „wSieci”: Kulturowa poprawność

15.01.2016

„W jak niebezpiecznym kierunku zmierzają Niemcy, bezwzględnie otwarci na napływ imigrantów i forsujący nałożenie obowiązku ich przyjmowania przez inne kraje” - pisze Marta Kaczyńska w najnowszym wydaniu tygodnika „wSieci”.

„W jak niebezpiecznym kierunku zmierzają Niemcy, bezwzględnie otwarci na napływ imigrantów i forsujący nałożenie obowiązku ich przyjmowania przez inne kraje” - pisze Marta Kaczyńska w najnowszym wydaniu tygodnika „wSieci”.

W ten sposób skomentowała ona sprawę napaści imigrantów na kobiety. „W pierwszych dniach nowego roku międzynarodową opinią publiczną wstrząsnęła wiadomość o licznych, brutalnych napaściach rabunkowych połączonych z napastowaniem seksualnym na kobiety przebywające w sylwestrową noc na ulicach Kolonii, Hamburga, Frankfurtu i kilku innych niemieckich miast” - pisze Kaczyńska i przypomina, że o sprawie „przez kilkadziesiąt godzin niemieckie media, w tym publiczna telewizja ZDF, milczały na temat opisanych przestępstw, mimo że ofiarami napastników padło kilkaset kobiet.”

„Niewiarygodna wręcz poprawność polityczna władz Kolonii świadczy o tym, że dominująca w Europie Zachodniej tendencja do uległości wobec agresji imigrantów połączona z programowym wycofywaniem się z odwoływania się do norm wypracowanych przez cywilizację europejską nieuchronnie zmierza ku absurdalnej, mrocznej grotesce, która może się stać rzeczywistością” - zauważa Kaczyńska i dodaje, że „unikanie przez przedstawicieli niemieckich władz nazywania rzeczy po imieniu i de facto zrzucanie odpowiedzialności za popełnione przestępstwa na ich ofiary przypomina komentarze po zeszłorocznych atakach terrorystycznych w Paryżu, kiedy o śmierć niewinnych ludzi oskarżano rdzennych Francuzów”.

Cały felieton Marty Kaczyńskiej w nowym wydaniu tygodnika „wSieci”, w sprzedaży od 11 stycznia br., także w formie e-wydania na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

Warto poczytać

 1. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 2. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 3. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 4. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 5. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

 6. 1270luckyluck 18.04.2018

  Korwin-Mikke znów odleciał: PiS to komuniści z krzyżem na wierzchu!

  Znany miłośnik Putina, Janusz Korwin Mikke, postanowił znowu zabłysnąć

 7. 1270conchitawurst 16.04.2018

  Najsłynniejszy transwestyta Europy ma HIV

  Smutna prawda o kondycji współczesnego świata. Wurst cierpi na HIV

 8. 1270kuxniarbezwtyd 10.04.2018

  „Ależ to jest obrzydliwe. Orgia cynizmu”

  Niezwykle trafny komentarz redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”. Obnażył hipokryzję salonowych dziennikarzy.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook