Jedynie prawda jest ciekawa


JKM: Prezydentem Murzyn, potem kobieta, a potem koniec USA

24.07.2015

Kolejna próba zaszokowania opinii publicznej przez Janusza Korwin-Mikkego.

Janusz Korwin-Mikke w Superstacji mówił o roli kobiet w polityce. Przytoczył przy tej okazji przepowiednię wieszczącą koniec Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, który ma nastąpić po czarnoskórym prezydencie i kobiecie na tym stanowisku.

– Jak miałem kilkanaście lat, to mi mówiono o przepowiedni, że koniec Stanów Zjednoczonych nastąpi, kiedy prezydentem zostanie murzyn, a po nim kobieta. Na to się zanosi w tej chwili właśnie, a pamiętam mówiono tym 60 lat temu – stwierdził.

Znany z kontrowersyjnych wypowiedzi na temat kobiet Korwin-Mikke, nawiązał również do obecnej sytuacji w Polsce, gdzie dwie kobiety walczą o fotel premiera.

– W Polsce już mamy dwie kandydatki na premierki. Koniec Polski oczywiście nie nastąpi, tylko koniec obecnego ustroju nastąpi. Ja się tym nie martwię. Ja chcę, żeby na miejsce III RP powstało jakieś normalne państwo polskie – powiedział Superstacji Korwin-Mikke.

Jak podkreślił, żadna z pań nie musu się jednak zajmować "rozwalaniem systemu". ponieważ "on już się rozwala sam" i tylko "męska ręka" może zaprowadzić porządek. Przyznał jednak, że posiadaczką takiej "męskiej ręki" może być także kobieta.

– On się rozwala sam z siebie i jest potrzebna taka męska ręka, którą może mieć kobieta. Na przykład pani Thatcher miała męską rękę. Mówiono, że to jest jedyny mężczyzna w całym rządzie. Także bywają kobiety, które mają dużo testosteronu – stwierdził.


LL

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook