Jedynie prawda jest ciekawa

JKM: Ludzie UE wykończą cywilizację europejską

24.09.2015

Mocny głos Korwin-Mikkego w debacie imigranckiej.

"Unia Europejska to - jak powiedziała śp. Małgorzata baronessa Thatcherowa - chory wymysł lewicowych intelektualistów. Ludzie ci postanowili wykończyć cywilizację europejską" - pisze na łamach "Najwyższego Czasu!" Janusz Korwin-Mikke, komentując spór związany z kwestią przyjęcia (lub nie) uchodźców i imigrantów do Europy. 

W ocenie szefa partii KORWiN działania europejskich biurokratów zmierzają do tego, by europejską cywilizację opartą na korzeniach chrześcijańskich zastąpić nową, muzułmańską kulturą. Jak zdaniem JKM należy rozwiązać cały kłopot? "Problemem nie są żadni uchodźcy - z tymi dalibyśmy sobie radę. I nie o to chodzi, że są to muzułmanie - choć z tym już trochę gorzej. Najgorsze, że ta afera obnażyła kompletną niekompetencję tych wszystkich polityków. Oni nie umieją podjąć żadne decyzji!" - czytamy. 

Zdaniem Korwin-Mikkego politycy zarządzający dziś UE przy okazji antyimigranckich demonstracji zaczęli wycofywać się ze swoich postępych planów. "My to wiemy. I oczywiście będziemy korzystać z haseł >antyimigranckich< i >antymuzułmańskich< - bo żyjemy w d***kracji, więc trzeba budować siłę nacisku".


"Kto wie, czy za 20 lat nie będziemy budować pomnika Nieznanego Muzułmanina, który swoim pojawieniem się skatalizował niechęć, jaką żywimy dla tych "polityków". Bóg wybiera sobie różne narzędzia. Raz jest to woda - a raz muzułmanie. Każdy potop jest dobry, jeśli nas od NICH uwolni!" - kończy Korwin-Mikke.


LL, NajwyższyCzas!

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook