Jedynie prawda jest ciekawa


JKM: Ludzie UE wykończą cywilizację europejską

24.09.2015

Mocny głos Korwin-Mikkego w debacie imigranckiej.

"Unia Europejska to - jak powiedziała śp. Małgorzata baronessa Thatcherowa - chory wymysł lewicowych intelektualistów. Ludzie ci postanowili wykończyć cywilizację europejską" - pisze na łamach "Najwyższego Czasu!" Janusz Korwin-Mikke, komentując spór związany z kwestią przyjęcia (lub nie) uchodźców i imigrantów do Europy. 

W ocenie szefa partii KORWiN działania europejskich biurokratów zmierzają do tego, by europejską cywilizację opartą na korzeniach chrześcijańskich zastąpić nową, muzułmańską kulturą. Jak zdaniem JKM należy rozwiązać cały kłopot? "Problemem nie są żadni uchodźcy - z tymi dalibyśmy sobie radę. I nie o to chodzi, że są to muzułmanie - choć z tym już trochę gorzej. Najgorsze, że ta afera obnażyła kompletną niekompetencję tych wszystkich polityków. Oni nie umieją podjąć żadne decyzji!" - czytamy. 

Zdaniem Korwin-Mikkego politycy zarządzający dziś UE przy okazji antyimigranckich demonstracji zaczęli wycofywać się ze swoich postępych planów. "My to wiemy. I oczywiście będziemy korzystać z haseł >antyimigranckich< i >antymuzułmańskich< - bo żyjemy w d***kracji, więc trzeba budować siłę nacisku".


"Kto wie, czy za 20 lat nie będziemy budować pomnika Nieznanego Muzułmanina, który swoim pojawieniem się skatalizował niechęć, jaką żywimy dla tych "polityków". Bóg wybiera sobie różne narzędzia. Raz jest to woda - a raz muzułmanie. Każdy potop jest dobry, jeśli nas od NICH uwolni!" - kończy Korwin-Mikke.


LL, NajwyższyCzas!

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook