Jedynie prawda jest ciekawa


Jethon KODuje media

03.06.2016

Magda Jethon, która zasłynęła akcją „Orzeł może”, teraz pokieruje mediami tworzonymi przez Komitet Obrony Demokracji. A wszystko, jak twierdzi, w trosce o stan demokracji i wolność w Polsce.

4 czerwca ma zostać uruchomia strona internetowa Koduj24.pl. Jak deklaruje była szefowa radiowej „Trójki” pracują tam podobno tylko wolontariusze.

W ramach redakcji KODuj24.pl bezpośrednio zaangażowanych jest tylko kilka osób. Niestety na razie nie mogę ujawnić wszystkich nazwisk - to zresztą jest pierwszy dowód, jak bardzo przestaliśmy być wolni - powiedziała Magda Jethon w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

Jakie ma inne dowody na swoje zniewolenie niestety nie wiadomo…

"W tej chwili mogę powiedzieć, że oprócz mnie jest w redakcji Krzysztof Łuszczewski (były dyrektor radiowej Czwórki) Mamy na szczęście spore grono piszących odważnych i nieobojętnych, wśród nich są m.in. Magda Dygat, Krystyna Kofta, Wojciech Pszoniak czy Jerzy Sosnowski"  - informuje Jethon.

Mateusz Kijowski zapowiedział, że KOD chce założyć nie tylko portal internetowy, ale także radio i telewizję. Czym mają zajmować się w przyszłości media KOD, a na razie strona internetowa kierowana przez byłą szefowa „Trojki”?

"Obok najważniejszych informacji zajmować się będziemy przede wszystkim szeroko rozumianą tematyką społeczną. W serwisie znajdzie się pogłębiona publicystyka związana z najnowszymi wydarzeniami, polityką, stylem życia, kulturą czy w przyszłości informacjami ekonomicznymi i sportowymi" - zaznacza Jethon i dodaje, że ma nadzieję, że szybko uda się jej pokierować radiem stworzonym przez KOD.

"Mamy nadzieję, że dość szybko poszerzymy redakcję i stworzymy prężnie funkcjonujący portal, a w niedalekiej przyszłości powstanie także kanał radiowy" - powiedziała.

No to jednak muszą znaleźć się pieniądze i to nie małe. Poza tym media pod znakiem „Cała prawda…” już mamy.

Jednak Jethon nie ma zamiaru zrezygnować ze swoich planów i pracy na rzecz wolności i demokracji, bo jak podkreśla: "Jestem głęboko przekonana, że wolność w Polsce jest zagrożona. Patrzę z przerażeniem na kolejne decyzje obozu rządzącego."

Czy, według Jethon, wolność jest tylko wtedy, gdy rządzi jedynie dla niej słuszna koalicja PO-PSL?

ann/wirtualnemedia.pl 

[fot. You Tube]

Warto poczytać

 1. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 2. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 3. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 4. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 5. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 6. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 7. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 8. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook