Jedynie prawda jest ciekawa


Jesteśmy odporni – Beata Szydło w nowym wydaniu tygodnika „wSieci”

31.01.2016

Nowy numer tygodnika "wSieci" od poniedziałku w kioskach!

Damy radę! – podkreśla premier Beata Szydło w wyjątkowym wywiadzie dla tygodnika „wSieci”. W nowym numerze ponadto: Marcin Wikło zastanawia się kogo wspiera George Soros, Łukasz Warzecha rozmawia z Leszkiem Millerem, byłym przewodniczącym Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a Jan Rokita analizuje sylwetkę Grzegorza Schetyny. Na łamach „wSieci” również relacja z gali Człowiek Wolności Tygodnika „wSieci” 2015, którą uzupełnia tekst laudacji na cześć prezydenta Andrzej Dudy, wygłoszonej przez Piotra Zarembę.

Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce w sprzedaży od 1 lutego.

Jacek i Michał Karnowscy rozmawiają z premier Beatą Szydło. „Najgorsze za nami. Zrobimy co obiecaliśmy bez względu na siłę ataku i moc grillowania. Szantażom nie ulegnę. Wprowadzimy zmiany niezbędne Polsce, jesteśmy odporni i pełni determinacji” – zapowiada prezes rady ministrów i podkreśla: - „Imperium zła nas nie pokona.”

Czy multimilioner George Soros wspiera przeciwników nowego polskiego rządu? – zastanawia się Marcin Wikło. - Dla jednych finansowy geniusz, dla innych spekulant i szaleniec aspirujący do rządzenia światem. W Polsce za wspieranie lewicujących inicjatyw doceniony przez „Gazetę Wyborczą” tytułem Człowieka Roku i odznaczony przez Bronisława Komorowskiego Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej. George Soros byłby niezmiernie zadowolony, gdyby „dobra zmiana” PiS w Polsce się nie udała – pisze Wikło.

Z Leszkiem Millerem, byłym przewodniczącym Sojuszu Lewicy Demokratycznej, rozmawia Łukasz Warzecha. „Kwaśniewski próbował kilkakrotnie przejąć SLD, co mu się nie udało również dlatego, że ludzie widzieli za nim cień 'Gazety Wyborczej'” – podkreśla były premier.

O nowym liderze PO pisze z kolei Jan Rokita. „Marzenia zazwyczaj spełniają się przewrotnie, a już zwłaszcza marzenia związane z polityką. Odkąd ćwierć wieku temu 27-letni Grzegorz Schetyna przystąpił do Kongresu Liberalno-Demokratycznego, nie dążył do niczego ponad to, aby po długim partyjnym panowaniu Donalda Tuska zostać jego następcą” – pisze publicysta.

W numerze ponadto Andrzej Duda Człowiekiem Wolności Tygodnika „wSieci” 2015 - laudacja Piotra Zaremby i fotoreportaż z uroczystej gali, na której Prezydent RP odebrał charakterystyczną statuetkę z literą „W”.

„Tak naprawdę laureatami tej nagrody są wszyscy ci Polacy, którzy poszli do wyborów w przekonaniu, że są ludźmi wolnymi, chcą tej wolności i w związku z tym chcą dobrej zmiany” — powiedział prezydent Andrzej Duda, odbierając w ubiegły wtorek podczas uroczystej gali nagrodę Człowiek Wolności 2015 tygodnika „wSieci”. Z kolei publicysta tygodnika Piotr Zaremba, podczas wygłoszonej laudacji podkreślił m.in. „Pan Prezydent pokazał nam, że nie wystarczy być odważnym i wewnętrznie wolnym. Nie wystarczy nawet mieć rację. W demokracji racje muszą mieć swoją oprawę. A trzeba też być pracowitym, zdolnym, wiedzieć, o czym się mówi. I to kolejny egzamin zdany przez tego prezydenta — egzamin politycznych umiejętności.

Nowy numer największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce - „wSieci” w sprzedaży od 1 lutego br., także w formie e-wydania. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.Warto poczytać

 1. trisomia2122032018 22.03.2018

  ONZ i Human Rights Watch nawołują do zabijania dzieci. Dlaczego?

  Kolejna kompromitacja organizacji pozarządowych zajmujących się prawami człowieka. Chcą chronić tylko wybranych

 2. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 3. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 4. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 5. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 6. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 7. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 8. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook