Jedynie prawda jest ciekawa


Jesteśmy odporni – Beata Szydło w nowym wydaniu tygodnika „wSieci”

31.01.2016

Nowy numer tygodnika "wSieci" od poniedziałku w kioskach!

Damy radę! – podkreśla premier Beata Szydło w wyjątkowym wywiadzie dla tygodnika „wSieci”. W nowym numerze ponadto: Marcin Wikło zastanawia się kogo wspiera George Soros, Łukasz Warzecha rozmawia z Leszkiem Millerem, byłym przewodniczącym Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a Jan Rokita analizuje sylwetkę Grzegorza Schetyny. Na łamach „wSieci” również relacja z gali Człowiek Wolności Tygodnika „wSieci” 2015, którą uzupełnia tekst laudacji na cześć prezydenta Andrzej Dudy, wygłoszonej przez Piotra Zarembę.

Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce w sprzedaży od 1 lutego.

Jacek i Michał Karnowscy rozmawiają z premier Beatą Szydło. „Najgorsze za nami. Zrobimy co obiecaliśmy bez względu na siłę ataku i moc grillowania. Szantażom nie ulegnę. Wprowadzimy zmiany niezbędne Polsce, jesteśmy odporni i pełni determinacji” – zapowiada prezes rady ministrów i podkreśla: - „Imperium zła nas nie pokona.”

Czy multimilioner George Soros wspiera przeciwników nowego polskiego rządu? – zastanawia się Marcin Wikło. - Dla jednych finansowy geniusz, dla innych spekulant i szaleniec aspirujący do rządzenia światem. W Polsce za wspieranie lewicujących inicjatyw doceniony przez „Gazetę Wyborczą” tytułem Człowieka Roku i odznaczony przez Bronisława Komorowskiego Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej. George Soros byłby niezmiernie zadowolony, gdyby „dobra zmiana” PiS w Polsce się nie udała – pisze Wikło.

Z Leszkiem Millerem, byłym przewodniczącym Sojuszu Lewicy Demokratycznej, rozmawia Łukasz Warzecha. „Kwaśniewski próbował kilkakrotnie przejąć SLD, co mu się nie udało również dlatego, że ludzie widzieli za nim cień 'Gazety Wyborczej'” – podkreśla były premier.

O nowym liderze PO pisze z kolei Jan Rokita. „Marzenia zazwyczaj spełniają się przewrotnie, a już zwłaszcza marzenia związane z polityką. Odkąd ćwierć wieku temu 27-letni Grzegorz Schetyna przystąpił do Kongresu Liberalno-Demokratycznego, nie dążył do niczego ponad to, aby po długim partyjnym panowaniu Donalda Tuska zostać jego następcą” – pisze publicysta.

W numerze ponadto Andrzej Duda Człowiekiem Wolności Tygodnika „wSieci” 2015 - laudacja Piotra Zaremby i fotoreportaż z uroczystej gali, na której Prezydent RP odebrał charakterystyczną statuetkę z literą „W”.

„Tak naprawdę laureatami tej nagrody są wszyscy ci Polacy, którzy poszli do wyborów w przekonaniu, że są ludźmi wolnymi, chcą tej wolności i w związku z tym chcą dobrej zmiany” — powiedział prezydent Andrzej Duda, odbierając w ubiegły wtorek podczas uroczystej gali nagrodę Człowiek Wolności 2015 tygodnika „wSieci”. Z kolei publicysta tygodnika Piotr Zaremba, podczas wygłoszonej laudacji podkreślił m.in. „Pan Prezydent pokazał nam, że nie wystarczy być odważnym i wewnętrznie wolnym. Nie wystarczy nawet mieć rację. W demokracji racje muszą mieć swoją oprawę. A trzeba też być pracowitym, zdolnym, wiedzieć, o czym się mówi. I to kolejny egzamin zdany przez tego prezydenta — egzamin politycznych umiejętności.

Nowy numer największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce - „wSieci” w sprzedaży od 1 lutego br., także w formie e-wydania. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook