Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Jastrzębowski: Wasze głupie miłosierdzie może nas zabić

11.09.2015

„Zacznijcie myśleć, miłosierni ludzie, dopóki macie głowy”.

„Kiedy czytam i słucham miłosiernych ludzi, którzy z otwartymi ramionami witają w Europie muzułmańskich przede wszystkim przybyszów, jestem przerażony” - pisze Sławomir Jastrzębowski, redaktor naczelny „Super Expressu”. Wskazuje, że przeraża go „krótkowzroczność, brak wyobraźni i brak instynktu samozachowawczego”. „Wasze deklaracje i działania mogą doprowadzić naszą cywilizację do upadku, i to teraz, za naszego życia” - zaznacza.

Wskazuje, że źródłem problemów imigracyjnych są działania wojenne krajów zachodnich. „Bogate zachodnie państwa poprzez działania wojenne zdestabilizowały co najmniej kilka krajów. W tych krajach muzułmańscy terroryści przejmują albo już przejęli władzę. Setki tysięcy, może miliony, a może wkrótce dziesiątki milionów ludzi pozbawionych dachu nad głową szuka domu i pomocy” - dodaje.

I wskazuje, że „trzeba im pomagać”. „Przede wszystkim trzeba im pomóc wrócić do własnych domów, czyli przywrócić ład w krajach, z których uciekają” - zauważa Jastrzębowski.

I dodaje, że niestety „zamiast tego lewacko-hipisowska Europa przyjmuje na hurra i razem prawdziwych uciekinierów oraz ekonomicznych emigrantów, którzy napływają głównie z Afryki, żeby poprawić sobie życie”. „Nawet nie wiemy, kim oni są, a jednak Europa ich przyjmuje. Mam bardzo proste pytanie: ilu chcecie ich przyjąć, miłosierni ludzie? Sto tysięcy czy milion? A może dziesięć milionów, a czemu nie sto? Przecież kierując się Waszą logiką, nie można odmówić nikomu, bo komu, bo jak segregować ludzi? Mają źle, a chcą mieć lepiej. Czy naprawdę nie widzicie, że istnieje realne niebezpieczeństwo, że ta masa ludzi wywoła na naszym kontynencie totalny chaos?” - pyta naczelny „SE”.

I wskazuje, że „w tym tłumie są wyznawcy islamu, którzy nie chcą się asymilować, gardzą naszymi wartościami i deklarują wprost, że chcą przejąć Europę, żeby wprowadzić islamskie prawo, szariat”.

Na koniec wskazuje: „Mądrzy ludzie, pomagając innym, dbają o życie swoje i swoich najbliższych, głupcy miłosierdzie zmieniają w słabość. Zacznijcie myśleć, miłosierni ludzie, dopóki macie głowy”.

TK,SE.pl
[Fot. wPolityce.pl]

Słowa kluczowe:

imigranci

,

Polska

,

Europa

,

imigracja

,

imigrant

,

polityka

CS145fotMINI

Czas Stefczyka 145/2017

PDF (8,85 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook