Jedynie prawda jest ciekawa


Jastrzębowski: Panie Schulz, będzie pan do nas strzelał?

14.09.2015

„Rządy lewaków zmywa właśnie fala muzułmańskich uchodźców”.

Sławomir Jastrzębowski, redaktor naczelny „Super Expressu” komentuje skandaliczne słowa szefa PE. Martin Schulz mówił, że solidarność w UE dotyczącą imigrantów należy wymusić siłą. Jastrzębowski wskazuje, że polityk lewicy „zaczął bez ogródek, brutalnie straszyć państwa członkowskie Unii, takie jak Polska”.

„Mówił o jakiejś bliżej nieokreślonej przez niego "Europie ultranacjonalistów", mając zapewne na myśli chęć podejmowania przez na przykład Polskę samodzielnych decyzji, co może być dla niemieckiego socjalisty bardzo niewygodne, a wręcz karygodne. Bo wyobrażają sobie Państwo, żeby Polacy sami podejmowali ważne dla siebie decyzje, jak na przykład dotyczące przyjmowania u siebie w kraju emigrantów islamskich?” - zastanawia się naczelny „SE”.

Dodaje, że „według niemieckiego socjalisty to niemiecki socjalista wie lepiej, co mają robić Polacy”. „Dla niemieckiego socjalisty Schulza samodzielność Polaków musi być oburzająca. Więc ten niemiecki socjalista, tracąc zapewne kontrolę nad sobą, wypaplał, co myśli: "Europa ultranacjonalistów - jeśli oni zwyciężą, to otrzymamy taką Europę, nie tylko w tej kwestii, lecz także w wielu innych. Potrzebujemy ducha europejskiej wspólnoty” - wskazuje.

Jastrzębowski zaznacza, że „z powodu niebezpiecznej dla mieszkańców Unii polityki dotyczącej emigrantów, Unia zaczyna się chwiać i trzeszczeć, czego przykładem może być pobudka Danii, która zamknęła swoje połączenia kolejowe, żeby odciąć się od chaotycznej, niebezpiecznej fali muzułmańskich uchodźców”. „Unia, żeby przetrwać, potrzebuje prawdziwego przywództwa, nie histerycznych lewaków w rodzaju Schulza straszących nas, Polaków, właściwie czym? Że będzie do nas strzelał, jak nie będą nam się podobały jego pomysły?” - pyta autor tekstu.

Na koniec zaznacza, że „ostatnią rzeczą, jaką mogą zrobić te odchodzące w niebyt nieudolne elity, które opanowały w Europie dużą część polityki i mediów, jest przyklejanie zwykłym trzeźwo myślącym ludziom kłamliwych etykietek "ksenofob", "ultranacjonalista" czy "faszysta". To nic nie da. Rządy lewaków zmywa właśnie fala muzułmańskich uchodźców” - kwituje Jastrzębowski.

ez,SE
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook