Jedynie prawda jest ciekawa

Jastrzębowski: Panie Schulz, będzie pan do nas strzelał?

14.09.2015

„Rządy lewaków zmywa właśnie fala muzułmańskich uchodźców”.

Sławomir Jastrzębowski, redaktor naczelny „Super Expressu” komentuje skandaliczne słowa szefa PE. Martin Schulz mówił, że solidarność w UE dotyczącą imigrantów należy wymusić siłą. Jastrzębowski wskazuje, że polityk lewicy „zaczął bez ogródek, brutalnie straszyć państwa członkowskie Unii, takie jak Polska”.

„Mówił o jakiejś bliżej nieokreślonej przez niego "Europie ultranacjonalistów", mając zapewne na myśli chęć podejmowania przez na przykład Polskę samodzielnych decyzji, co może być dla niemieckiego socjalisty bardzo niewygodne, a wręcz karygodne. Bo wyobrażają sobie Państwo, żeby Polacy sami podejmowali ważne dla siebie decyzje, jak na przykład dotyczące przyjmowania u siebie w kraju emigrantów islamskich?” - zastanawia się naczelny „SE”.

Dodaje, że „według niemieckiego socjalisty to niemiecki socjalista wie lepiej, co mają robić Polacy”. „Dla niemieckiego socjalisty Schulza samodzielność Polaków musi być oburzająca. Więc ten niemiecki socjalista, tracąc zapewne kontrolę nad sobą, wypaplał, co myśli: "Europa ultranacjonalistów - jeśli oni zwyciężą, to otrzymamy taką Europę, nie tylko w tej kwestii, lecz także w wielu innych. Potrzebujemy ducha europejskiej wspólnoty” - wskazuje.

Jastrzębowski zaznacza, że „z powodu niebezpiecznej dla mieszkańców Unii polityki dotyczącej emigrantów, Unia zaczyna się chwiać i trzeszczeć, czego przykładem może być pobudka Danii, która zamknęła swoje połączenia kolejowe, żeby odciąć się od chaotycznej, niebezpiecznej fali muzułmańskich uchodźców”. „Unia, żeby przetrwać, potrzebuje prawdziwego przywództwa, nie histerycznych lewaków w rodzaju Schulza straszących nas, Polaków, właściwie czym? Że będzie do nas strzelał, jak nie będą nam się podobały jego pomysły?” - pyta autor tekstu.

Na koniec zaznacza, że „ostatnią rzeczą, jaką mogą zrobić te odchodzące w niebyt nieudolne elity, które opanowały w Europie dużą część polityki i mediów, jest przyklejanie zwykłym trzeźwo myślącym ludziom kłamliwych etykietek "ksenofob", "ultranacjonalista" czy "faszysta". To nic nie da. Rządy lewaków zmywa właśnie fala muzułmańskich uchodźców” - kwituje Jastrzębowski.

ez,SE
[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook