Jedynie prawda jest ciekawa


Jastrzębowski o „Oknie Życia”: ONZ produkuje idiotów

20.10.2015

„Według bezmózgich biurokratów takie ratowanie życia narusza prawo dziecka do tożsamości”.

Sławomir Jastrzębowski ostro komentuje pomysł ONZ, by zamykać „Okna Życia”. Swój komentarz tytułuje wskazując, że ONZ jest pełne idiotów. „Przykro to napisać, bo Organizacja Narodów Zjednoczonych powinna mieć wielki autorytet, ale niestety, ta zbiurokratyzowana instytucja produkuje idiotów, którzy kompletnie nie wiedzą, co jest ważne, a co nie” - wskazuje naczelny „Super Expressu”.

„Okno życia to miejsce stworzone w konkretnym celu. Rodzice, którzy nie chcą wychowywać nowo narodzonego dziecka, ale też nie chcą go zabijać i wyrzucać na śmieci czy zakopywać, kładą dziecko w takim oknie. Wtedy natychmiast odpowiedni ludzie z troską zajmują się maluszkiem, ratując mu życie. Zasada jest taka, że nie szuka się rodziców takiego dziecka, tylko przeznacza do adopcji” - wskazuje.

I zaznacza, że to „bardzo dobre rozwiązanie, cudowne, wspaniałe, bo ratujące życie dzieciom i nierobiące z młodych matek morderczyń”. „Ale ONZ to rozwiązanie się nie spodobało i postulują, żebyśmy zamknęli okna życia. Dlaczego? Bo według bezmózgich biurokratów taki sposób ratowania życia narusza prawo dziecka do tożsamości, czyli, że takie dziecko nigdy się nie dowie, kto jest jego matką i ojcem” - załamuje ręce Jastrzębowski.

Dodaje, że „to oczywiście niedobrze, że się nie dowie”. „Problem w tym, że martwe dziecko wyrzucone na śmietnik nie ucieszy się z tożsamości, na co idioci z ONZ nie wiedzieć czemu nie wpadli” - zaznacza publicysta.

Cały tekst w „SE”

ez,SE
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 4. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 5. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 6. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 7. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook