Jedynie prawda jest ciekawa


Jastrzębowski o „Oknie Życia”: ONZ produkuje idiotów

20.10.2015

„Według bezmózgich biurokratów takie ratowanie życia narusza prawo dziecka do tożsamości”.

Sławomir Jastrzębowski ostro komentuje pomysł ONZ, by zamykać „Okna Życia”. Swój komentarz tytułuje wskazując, że ONZ jest pełne idiotów. „Przykro to napisać, bo Organizacja Narodów Zjednoczonych powinna mieć wielki autorytet, ale niestety, ta zbiurokratyzowana instytucja produkuje idiotów, którzy kompletnie nie wiedzą, co jest ważne, a co nie” - wskazuje naczelny „Super Expressu”.

„Okno życia to miejsce stworzone w konkretnym celu. Rodzice, którzy nie chcą wychowywać nowo narodzonego dziecka, ale też nie chcą go zabijać i wyrzucać na śmieci czy zakopywać, kładą dziecko w takim oknie. Wtedy natychmiast odpowiedni ludzie z troską zajmują się maluszkiem, ratując mu życie. Zasada jest taka, że nie szuka się rodziców takiego dziecka, tylko przeznacza do adopcji” - wskazuje.

I zaznacza, że to „bardzo dobre rozwiązanie, cudowne, wspaniałe, bo ratujące życie dzieciom i nierobiące z młodych matek morderczyń”. „Ale ONZ to rozwiązanie się nie spodobało i postulują, żebyśmy zamknęli okna życia. Dlaczego? Bo według bezmózgich biurokratów taki sposób ratowania życia narusza prawo dziecka do tożsamości, czyli, że takie dziecko nigdy się nie dowie, kto jest jego matką i ojcem” - załamuje ręce Jastrzębowski.

Dodaje, że „to oczywiście niedobrze, że się nie dowie”. „Problem w tym, że martwe dziecko wyrzucone na śmietnik nie ucieszy się z tożsamości, na co idioci z ONZ nie wiedzieć czemu nie wpadli” - zaznacza publicysta.

Cały tekst w „SE”

ez,SE
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook