Jedynie prawda jest ciekawa


Jastrzębowski o „Oknie Życia”: ONZ produkuje idiotów

20.10.2015

„Według bezmózgich biurokratów takie ratowanie życia narusza prawo dziecka do tożsamości”.

Sławomir Jastrzębowski ostro komentuje pomysł ONZ, by zamykać „Okna Życia”. Swój komentarz tytułuje wskazując, że ONZ jest pełne idiotów. „Przykro to napisać, bo Organizacja Narodów Zjednoczonych powinna mieć wielki autorytet, ale niestety, ta zbiurokratyzowana instytucja produkuje idiotów, którzy kompletnie nie wiedzą, co jest ważne, a co nie” - wskazuje naczelny „Super Expressu”.

„Okno życia to miejsce stworzone w konkretnym celu. Rodzice, którzy nie chcą wychowywać nowo narodzonego dziecka, ale też nie chcą go zabijać i wyrzucać na śmieci czy zakopywać, kładą dziecko w takim oknie. Wtedy natychmiast odpowiedni ludzie z troską zajmują się maluszkiem, ratując mu życie. Zasada jest taka, że nie szuka się rodziców takiego dziecka, tylko przeznacza do adopcji” - wskazuje.

I zaznacza, że to „bardzo dobre rozwiązanie, cudowne, wspaniałe, bo ratujące życie dzieciom i nierobiące z młodych matek morderczyń”. „Ale ONZ to rozwiązanie się nie spodobało i postulują, żebyśmy zamknęli okna życia. Dlaczego? Bo według bezmózgich biurokratów taki sposób ratowania życia narusza prawo dziecka do tożsamości, czyli, że takie dziecko nigdy się nie dowie, kto jest jego matką i ojcem” - załamuje ręce Jastrzębowski.

Dodaje, że „to oczywiście niedobrze, że się nie dowie”. „Problem w tym, że martwe dziecko wyrzucone na śmietnik nie ucieszy się z tożsamości, na co idioci z ONZ nie wiedzieć czemu nie wpadli” - zaznacza publicysta.

Cały tekst w „SE”

ez,SE
[Fot. Youtube.pl]

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook