Jedynie prawda jest ciekawa

Jastrzębowski o KOD: Spaczone sumienia, prostackie umysły

09.03.2016

Naczelny "Super Expressu" komentuje zachowanie "obrońców demokracji".

„Nie chciało mi się wierzyć, że jesteście tak podli, tak chamscy i tak niscy. Wy, gorszy sort Polaków. Wy naprawdę istniejecie. Wykluci i mentalnie uformowani przez zdegenerowany komunizm. Wy, ze spaczonymi sumieniami, zatęchłymi duszami i prostackimi umysłami. Wy, gorszy sort Polaków.” - pisze redaktor naczelny „Super Expressu” Sławomir Jastrzębowski, komentując hejt na prezydenta po wypadku jego limuzyny.

Jastrzębowski zwraca się wprost do członków tzw. Komitetu Obrony Demokracji. Przypomina postać Jana Tomasza Grossa.

„Paradny był szczególnie Jan Gross plujący na Polaków z tabliczką „Gorszy sort”. Tak, jest pan gorszym sortem.” - twierdzi Jastrzębowski.

„Ktoś łatwowierny mógłby jednak dać się wam nabrać. Lecz cóż, zdekonspirowaliście się sami, sami pokazaliście swoją prawdziwą twarz, chociaż  „twarz” w waszym przypadku razi nieadekwatnością. Wystarczył drogowy wypadek prezydenta Polski, żebyście nie wytrzymali. I zapełnił się Internet waszymi prawdziwymi myślami.” - dodaje.

Dziennikarz przypomina, że KOD-owców wspierają jego koledzy po fachu, dla których zmiana władzy to poważny problem.

„W sukurs przyszli wam wasi ulubieni dziennikarze przez lata całe wysługujący się poprzedniej władzy. Są naprawdę wściekli, bo stracili dojną krowę, jaką było dla  nich państwo” - pisze.

Mly/se.pl

fot. [YouTube]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook