Jedynie prawda jest ciekawa


Jastrzębowski: Mam mdłości, Panie Wałęsa

23.02.2016

„Miliony Polaków wybrały Pana na przywódcę, a Pan ich okłamał, a może i zdradził”.

Sławomir Jastrzębowski nokautuje Lecha Wałęsę. W komentarzu naczelny „SE” bezlitośnie ocenia byłego prezydenta. „Mam mdłości, Panie Wałęsa, kiedy ciągle słyszę to Pana pyszałkowate "Ja, Ja, Ja". "Ja obaliłem komunę. Ja wywalczyłem. Ja zwyciężyłem, Ja, Ja, Ja". Nie, proszę Pana, miliony Polaków wybrały Pana na przywódcę, a Pan ich okłamał, a może i zdradził” - pisze Jastrzębowski.

Dodaje, że ma dość, gdy okazuje się, że Wałęsa prezentuje kolejne wersje wydarzeń związanych ze swoją przeszłością. „Mam mdłości Panie Wałęsa, kiedy słyszę Pana sto czterdziestą szóstą wersję, czy Pan podpisał dokument o współpracy ze Służbą Bezpieczeństwa, czy nie podpisał, czy brał Pan pieniądze za donosy na przyjaciół, czy nie brał Pan, czy zarejestrowali Pana na kapusia, czy nie” - pisze Jastrzębowski.

„Kłamca musi mieć świetną pamięć, a to nie Pana przypadek, Panu się wszystko myli i ciągle mówi Pan coś innego” - zaznacza.

Równie negatywnie Jastrzębowski ocenia prezydenturę Wałęsy. „Mdli mnie, Panie Wałęsa, kiedy przypomnę sobie, jak wiele zrobił Pan dla esbeków po wywalczeniu przez nas wolności. Zmienił Pan rząd Jana Olszewskiego, blokował lustrację, niszczył ludzi, którzy mówili o Panu prawdę. Choćby Krzysztofa Wyszkowskiego. Pamięta Pan to świństwo, które Pan zrobił w 2012 roku, kiedy sam kazał Pan w telewizjach pokazać niby oświadczenie Wyszkowskiego, że Pana niby przeprasza? Za co? Wyszkowski twierdził, że donosił Pan Służbie Bezpieczeństwa i brał za to pieniądze. Wtedy przegrał sprawę w sądzie, choć mówił o Panu prawdę” - przypomina Jastrzębowski.

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 7. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook