Jedynie prawda jest ciekawa


Jastrzębowski gasi Lisa

28.12.2015

"Lis jest hieną i zakałą dziennikarstwa. To zwykły prymitywny, partyjny, propagandysta".

Sławomir Jastrzębowski zajął stanowisko w sprawie kolejnej burzy wokół Tomasza Lisa. W jego ocenie "Hiena Roku" dla naczelnego "Newsweeka" jest uzasadniona. "To przykład tego, jak dobry kiedyś dziennikarz, dla kariery i pieniędzy stoczył się na samo dno" - mówi naczelny "SE".


"Bardzo długo trzymano go w telewizji publicznej, bo był po prostu użyteczny dla wielu polityków. On robił dla nich brzydką robotę, a oni płacili mu fortunę" – w ten sposób rolę Lisa ocenia Jastrzębowski.

Sprawa hieny Roku samemu Lisowi zdaje się spędzać sen z oczu. W czasie manifestacji KOD-u krzyczał do tłumów, że jest Hieną. Zaś na twitterze napisał w czasie Świąt Bożego Narodzenia: "Lepiej być hieną niż szmatą :)"

W ocenie Jastrzębowskiego tytuł "Hieny roku" doskonale do Lisa pasuje. "Nie mam najmniejszych wątpliwości, że Tomasz Lis jest hieną i zakałą polskiego dziennikarstwa. To żaden dziennikarz, tylko zwykły, prymitywny, partyjny, propagandysta. To widać jak na dłoni w każdym jego programie i tekście. Jego niechęć, chorobliwa nienawiść do określonych partii, ugrupowań i ludzi zaczyna wyglądać na jakąś aberrację. Bardzo długo trzymano go w telewizji publicznej, bo był po prostu użyteczny dla wielu polityków" – ocenił Jastrzębowski.

Zdaniem dziennikarza, po absolutnym skandalu z Kingą Dudą, Lis powinien być natychmiast wyrzucony z każdej szanującej się telewizji. Jastrzębowski dodał, nie wyleciał, bo ze względu na swoją przydatność dla pewnych środowisk, był nietykalny.

"Myślę, że po wyrzuceniu go z telewizji może stać się sztandarową postacią reprezentującą interesy Niemców w polskich mediach, co utrwali w polskim społeczeństwie jego haniebny wizerunek. Swoją drogą to bardzo ciekawy przypadek, kiedy dobry kiedyś dziennikarz dla kariery i pieniędzy stoczył się na samo dno" - kwituje Jastrzębowski.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 2. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 3. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 4. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 5. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

 6. 1270luckyluck 18.04.2018

  Korwin-Mikke znów odleciał: PiS to komuniści z krzyżem na wierzchu!

  Znany miłośnik Putina, Janusz Korwin Mikke, postanowił znowu zabłysnąć

 7. 1270conchitawurst 16.04.2018

  Najsłynniejszy transwestyta Europy ma HIV

  Smutna prawda o kondycji współczesnego świata. Wurst cierpi na HIV

 8. 1270kuxniarbezwtyd 10.04.2018

  „Ależ to jest obrzydliwe. Orgia cynizmu”

  Niezwykle trafny komentarz redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”. Obnażył hipokryzję salonowych dziennikarzy.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook