Jedynie prawda jest ciekawa


Jastrzębowski: Europa to przerażony tchórz

23.03.2016

"Znowu ciała Europejczyków są rozrywane przez bomby. Europa zorganizuje smętny marsz i będzie jej przykro".

Sławomir Jastrzębowski komentuje zamachy w Brukseli. "Znowu. Znowu ciała Europejczyków są rozrywane przez bomby, które podłożyli wyznawcy islamu. Tym razem w Brukseli. I co? I nic. I znowu nic. Europa zorganizuje jakiś smętny marsz i będzie jej wielce przykro. Ktoś w akcie krańcowego heroizmu założy wstążkę w kolorze Belgii. Ktoś inny powie okrągłą bzdurę, że wyznawcy islamu mordują niewinnych Europejczyków, bo za mało jest w Europie tolerancji i uchodźców. A już się Europa cieszyła, bo w Belgii udało się zatrzymać muzułmanina odpowiedzialnego za zamachy w Paryżu" - zauważa naczelny "Super Expressu".

Dodaje, że "cieszącej się, słabej, bezwolnej Europie islamiści pokazali radość". "Zemścili się. Sparaliżowali z łatwością symboliczne serce naszego kontynentu, miejsce siedziby Parlamentu Europejskiego. I co? I nic! A dlaczego nic? Bo Europa jest przerażonym tchórzem. Nie ma przywództwa, nie ma siły, ma za to kajdany poprawności politycznej, które założyła sobie sama" - zaznacza Jastrzębowski.

"Islamscy terroryści cudownie wykorzystują wszystkie głupie słabości umierającej cywilizacji. Cywilizacji, która w swoim obłąkaniu przyjmuje i karmi swoich zabójców. Ich cel jest prosty: zniszczenie kultury i cywilizacji, jaką stworzyliśmy" - tłumaczy publicysta.

Jastrzębowski zaznacza, że "islamscy terroryści, po prostu nimi gardzą". "Nami też gardzą, żebyście nie mieli złudzeń. Nie gardzą tylko siłą" - zauważa.

I dodaje na koniec, że w Europie widać "syndrom śmiertelnej choroby toczącej naszą cywilizację w bardzo poważnym stadium". "Więc budź się, Europo, albo giń" - kwituje Jastrzębowski.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 2. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 3. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 4. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 5. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 7. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook