Jedynie prawda jest ciekawa


Jarosław Kuźniar ma jednak kompleksy? Sam to przyznaje!

04.07.2017

Wyjaśniło się wreszcie dlaczego Jarosław Kuźniar notorycznie zalicza ciężkie wpadki. 5 lat temu po otrzymaniu hejterskiego listu zapowiedział, że jeśli otrzyma 1000 maili sugerujących, że ma odejść z TVN24, to sam zrezygnuje. I choć liczba maili bardzo szybko przekroczyła granicę tysiąca, to Kuźniar słowa nie dotrzymał, w dodatku określając wszystko „akcją szalonej, smutnej prawicy”.

Później była słynna historia z wycieczką do Stanów Zjednoczonych, po której pochwalił się, że „Pojechaliśmy do Walmartu, kupiliśmy wszystko, co było nam potrzebne, a pod koniec podróży wszystko oddaliśmy, mówiąc, że nam nie pasowało.”  Z pewnością nie było to kulturalniejsze zachowanie od spożycia mniej pachnącego jedzenia w samolocie, które rok wcześniej kwitował na Twitterze w następujący sposób „Polacy przenieśli tradycję kanapki z jajem cuchnącej w przedziale PKP do samolotu. Teraz kurczak w sreberku. Szczęśliwie butów nie zdejmują”.

Wszystko wyjaśnił jednak wywiad na portalu dziennik.pl, w którym Kuźniar wprost przyznaje, że jest w nim „trochę bielawskich kompleksów”. Na stwierdzenie autora że przecież zauważył kiedyś, że pochodzenie nie ma znaczenia, odpowiedział, że „To siedzi w podświadomości. Że mieszkasz w Warszawie, ale nie jesteś warszawiakiem. Że nie jesteś, na przykład, z dobrej żoliborskiej rodziny albo nie kończyłeś zaj****ego liceum w Warszawie.” Przyznał też, że na razie nie zamierza napisać magisterki, ale za to myśli nad studiami ekonomicznymi. Oczywiście znienawidzeni przez niego „hejterzy” błyskawicznie odpowiedzieliK.H. 

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook