Jedynie prawda jest ciekawa

Jarosław Kaczyński we „wSieci”: Będzie to rok zwycięstwa

29.12.2014

W najnowszym numerze tygodnika Jacek i Michał Karnowscy z prezesem Prawa i Sprawiedliwości.

„Polska naprawdę nie potrzebuje jakiejś rewolucji. Potrzeba dobrej zmiany, konsekwencji, determinacji i uczciwości. To nasz cel”  - prognozy Jarosława Kaczyńskiego na 2015 rok na łamach tygodnika „wSieci”.

Rok 2015 zapowiada się jako najważniejszy w polityce polskiej od kilku lat. Wybory parlamentarne i prezydenckie rozstrzygną o losach Polski. Czy widzi pan szanse na przełom? – pytają Karnowscy prezesa Kaczyńskiego. - To będzie bez wątpienia rok bardzo ciężkiej walki politycznej. Rządzący zrobią wszystko, by władzy nie oddać. Ale my też będziemy twardo walczyć. Jest duża szansa, choć oczywiście nie pewność, że będzie to rok zwycięstwa – mówi Jarosław Kaczyński.
Czego Polakom życzy Jarosław Kaczyński w nadchodzącym roku?  - Każdemu osobiście życzę spokoju i rodzinnego ciepła. Jednak chciałbym także, a może przede wszystkim, Polakom życzyć, żeby ten rok przyniósł zasadniczą i pozytywną zmianę w kraju. Żeby Polska była miejscem, w którym młodzi chcą pracować, uczyć się i zakładać rodziny. Żeby mogli tu, w Polsce, realizować swoje marzenia i aspiracje. Jestem przekonany, że kilka lat uczciwych, dobrych rządów, i Polacy będą mogli się cieszyć państwem, które daje, a nie odbiera szanse, które otwiera możliwości, a nie hamuje rozwój, które troszczy się o obywatela, a nie zostawia go w kłopocie – podkreśla prezes PiS.

O słabościach Platformy Obywatelskiej, kandydaturze Andrzeja Dudy na prezydenta, a także o roku 2015 w Polsce i na świecie – więcej na ten temat mówi Jarosław Kaczyński w wywiadzie na łamach nowego wydania największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce - „wSieci”. W sprzedaży z wyjątkową mapą świata od 29 grudnia br., także w formie e-wydania.
CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook