Jedynie prawda jest ciekawa


Janecki do "troglodytów" z opozycji: Będziecie się wstydzić! [WIDEO]

13.07.2016

"Doszło do czegoś, co nie ma precedensu w całej III RP".

Polecamy wideokomentarz Stanisława Janeckiego - publicysta "wSieci" mówi o sabotowaniu szczytu NATO przez przedstawicieli polskiej opozycji.

"To niewątpliwy sukces warszawskiego szczytu NATO. Ale zanim ten sukces został osiągnięty, doszło do czegoś, co nie ma precedensu w III RP i co uważam za jeden z największych, o ile nie największy skandal polityczny ostatniego 27-lecia.

Przypomnę o tym, co się działo od kilku miesięcy w Europie i USA. Działo się to, że opozycja używając swoich koneksji, układów towarzyskich i znajomości w liberalno-lewicowych mediach na Zachodzie, robiła wszystko, by przyłączyć się, wzmacniać tendencje, które mówiły, żeby szczyt NATO odwołać, przenieść do któregoś z państw bałtyckich albo zminimalizować jego rangę. Na przykład by skłonić prezydenta Obamę, by nie przyjechał na szczyt do Warszawy.

To działanie bez precedensu w III RP, bo nie jest normalne nigdzie, a szczególnie w państwach demokratycznych, by opozycja działała przeciwko własnemu państwu, próbując minimalizować znaczenie szczytu, który dla bezpieczeństwa Polski jest ważny i będzie ważny przez następne dziesięciolecia. Ważniejsza dla opozycji okazało się walczyć z PiS niż dbać o przyszłość Polaków. To rzecz niebywała.

Histeria rozkręcona, by zminimalizować spotkanie najważniejszych przywódców Zachodu (…), jest nie do przyjęcia nigdzie i byłaby nie do pomyślenia w Belgii, Niemczech czy Holandii. W tym momencie ujawniły się także cechy charakteru czy klasa polityków – przypomnę tylko dwóch polityków z zupełnie innej bajki niż ta, która rządziła Polską od 2005 roku.

Tylko polityczni troglodyci są w stanie zrobićwszystko, by zaskodzić politycznemu przeciwnikowi, szkodząc polskiemu państwu. Będzie się za to wstydzić!"

WIDEO:

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook