Jedynie prawda jest ciekawa


Jakubiak: „PO zapowietrzyła się dokładnie”

15.05.2017

„Mają dobry humor panowie z Platformy Obywatelskiej. Twierdzę, że to tylko takie chwilowe nabranie prze nich powietrza. Zbyt duża ilość tlenu zaczęła u nich wywoływać pewnego rodzaju objawy robienia byle czego, byle jak” - mówił na antenie TVP Info Marek Jakubiak, poseł ruchu Kukiz'15.

Polityk Kukiz'15 odniósł się do wypowiedzi nowego eksperta ekonomicznego Platformy Obywatelskiej, Andrzeja Rzońcy, który stwierdził, że wzmocnienie złotówki nastąpi wtedy, gdy PiS zostanie odsunięty od władzy. 

„To specjalista od mówienia ogólnikami” - stwierdził Marek Jakubiak. 

„Mają dobry humor panowie z Platformy Obywatelskiej. Twierdzę, że to tylko takie chwilowe nabranie prze nich powietrza. Zbyt duża ilość tlenu zaczęła u nich wywoływać pewnego rodzaju objawy robienia byle czego, byle jak” - powiedział poseł. 

„A już na pewno powinni zastanowić się nad komunikacją zewnętrzną. Niespójność każe o nich myśleć jako o niepoważanej partii” - dodał. 

Marek Jakubiak skrytykował też hasła Platformy o likwidacji CBA. 

„PO za dużo tlenu dostała i się zapowietrzyła dokładnie. Gdy mamy takie sytuacje jak w Warszawie, to jak likwidować CBA? To na ich oczach się działo, jeżeli tam nie było łapówek to ludzie, tam bokiem szły miliardy złotych!” - oburzył się poseł Kukiz'15. 

Polityk dodał też parę gorzkich słów na temat kondycji wymiaru sprawiedliwości.

„Nikt tak nie przysłużył się trzeciej władzy, jak sama trzecia władza. To sędziowie, którzy legalizowali pełnomocnictwa ludzi, którzy mieli po sto kilkadziesiąt lat. Trzecia władza jeżeli sama się nie oczyści z takich ludzi to jej notowania będą ciągły spadały” - ocenił. 

I jak podkreślił rozmówca, ruch Kukiz'15 komisję weryfikacyjną, która ma zbadać aferę reprywatyzacyjną w Warszawie, traktuje poważnie. 

„Ten bandytyzm, który dział się na oczach Polaków, przykryty politycznym parasolem, co do tego nie mam żadnych wątpliwości, musi być rozstrzygnięty, ujawniony” - stwierdził Jakubiak. 

Jak zaznaczył, jest przekonany, że Hanna Gronkiewicz-Waltz, która zapowiada bojkot wezwania do przesłuchania przez komisję, musi przed nią stanąć, a sama komisja „ma narzędzia, które ma prawo wykorzystać”. 

„Prezydent Warszawy nie jest od rozstrzygania, co jest konstytucyjne. Jej obowiązkiem jest ładnie się ubrać i stawić się przed komisją” - powiedział Marek Jakubiak.

ak 

[fot. SI/TVP Info]

Warto poczytać

 1. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 2. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 3. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 4. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 5. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 6. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 7. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 8. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook