Jedynie prawda jest ciekawa

Jachira: Duda wypowiedział wojnę ISIS

23.06.2016

Prezydent Andrzej Duda w ramach chrześcijańskich przygotowań wypowiedział wojnę Państwu Islamskiemu.

„Bóg zapłać” - tak Klaudia Jachira rozpoczyna swój nowy komentarz wideo zamieszczony na Facebooku. „Aktorka” komentuje w nim zbliżające się Światowe Dni Młodzieży.

Jachira udaje, że zbiera pieniądze na tę imprezę i mówi:

„Wielkie zamieszanie z okazji Światowych Dni Młodzieży. Prezydent Andrzej Duda w ramach chrześcijańskich przygotowań wypowiedział wojnę Państwu Islamskiemu. Dobrą nowinę będą głosić nasze dwa bataliony wyposażone w myśliwce F-16” - powiedziała była kandydatka Nowoczesnej w wyborach do Sejmu.

„Ciekawe z kim prezydent Andrzej Duda skonsultował wysłanie wojsk do Syrii. Może z „Dziką foczką” lub „Ruchadłem Leśnym”? Bo z narodem polskim na pewno nie” - dodaje?

Jachira próbuje też żartować z pary prezydenckiej i nazywa ŚDM „dniami zabobonu”.

„Jesteście ciekawi jak prezydencka para przygotowuje się do Światowych Dni Zabobonu? Otóż prezydent Andrzej Duda zamówił dwa trony. Jeden pod swoją pupę, drugi pod pupę swojej milczącej żony” - powiedziała.

Na koniec obrywa się Kościołowi i polskiemu episkopatowi. Zdaniem Jachiry, za dużo mówi się o św. Janie Pawle II, a za mało o Franciszku.

„Skoro papież Franciszek nie popiera drogich samochodów i pedofilów w sutannach, to nie ma w Polsce czego szukać” - powiedziała.

„Chciałabym wprowadzenia klauzuli sumienia dla tych podatników, którzy nie chcą łożyć na katofaszystów i Kościół” - dodaje Jachira.

Mly/facebook

fot. [YouTube]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook