Jedynie prawda jest ciekawa


Ja też mam dość szantażu, profesorze Zoll!

28.11.2013

Mam uwierzyć, że załoga tupolewa nagle ogłuchła, załoga wieży oślepła, a zasilanie wyłączyło się samo? - pyta europoseł PiS Janusz Wojciechowski.

Profesor Zoll ma dość moralnego szantażu Macierewicza.

Ja tez ma dość moralnego szantażu profesora Zolla i całej tej sekty smoleńskiej, w obronie której profesor zabrał głos.

Mam dość moralnego szantażu ludzi, którzy każą mi wierzyć, bez żadnych racjonalnych przesłanek, ze w Smoleńsku zdarzyła się ot, taka sobie zwyczajna katastrofa, z powodu mgły i błędu pilotów.

Mam dość naiwnej, wtłaczanej w moja głowę wiary, że, załoga tupolewa, dwaj piloci, technik pokładowy i nawigator, równocześnie, w jednej chwili, zwariowali i ogłuchli i nie reagowali, gdy aparatura darła się wniebogłosy "pull up!" Jeden mógł zwariować ogłuchnąć przypadkowo, ale dlaczego w jednej chwili czterej?

Mam dość moralnego szantażu i zmuszenia mnie do uwierzenia, że równocześnie zwariowała i oślepła załoga rosyjskiej wieży i podawała, ze samolot jest na kursie i na ścieżce, chociaż nie był. Mam dość moralnego szantażu i zmuszania mnie do wiary w to, że równocześnie zwariowało tez zasilanie samoloty i wyłączyło się całkowicie, bez żadnej przyczyny, na dwie sekundy przed upadkiem samolotu.

Mam dość moralnego szantażu i zmuszania mnie do wiary w rzetelność rosyjskich badań, gdy Rosjanie nie oddali wraki ani czarnych skrzynek, gdy polskich lekarzy ani prokuratorów nie było przy sekcji zwłok, gdy ciała zamieniono w trumnach.

Mam dość moralnego szantażu i zmuszania mnie do wiary w rzetelność polskiego badania katastrofy, gdy eksperci pomylili się o dwa metry w pomiarze brzozy, gdy mylnie rozpoznali głos generała Błasika, gdy minister zdrowia, a obecnie marszałek Sejmu opowiadała o przekopywaniu ziemi na metr w głąb, choć nie przekopano jej ani na milimetr - jak do cholery mam im wierzyć? Profesor Zoll wypowiada sie w imieniu profesorów, a ja zwracam uwagę, że żaden profesor, żaden, nie potwierdził naukowo tego niezwykłego zjawiska, że brzoza ucięła skrzydło, a skrzydło brzozę. Żaden profesor nie opisał naukowo tej beczki, która samolot miał jakoby wykonać przed wypadkiem.

Mam dość moralnego szantażu, profesorze Zoll i dość zmuszania mnie do wiary w brednie, za którymi żadna nauka nie stoi. Jeśli pan profesor Zoll zna jakiegoś profesora, który by naukowo potwierdził tę beczkę, to nich go wskaże, bardzo o to proszę, bo dotychczas żaden taki się nie ujawnił.

Janusz Wojciechowski

europoseł PiS

Zainteresował Cię artykuł? Dołącz do nas na Facebooku!  

[fot: CCWikimedia]

Warto poczytać

 1. 1270lisior 23.03.2018

  Tomasz Lis odleciał – wieszczy koniec „dobrej zmiany” i namawia do buntu

  Wystarczy spojrzeć na twitterowy profil Tomasza Lisa, na którym redaktor naczelny Newsweeka, jak dziecko emocjonuje się „ustępstwami: PiS-u i zachęca do walki.

 2. trisomia2122032018 22.03.2018

  ONZ i Human Rights Watch nawołują do zabijania dzieci. Dlaczego?

  Kolejna kompromitacja organizacji pozarządowych zajmujących się prawami człowieka. Chcą chronić tylko wybranych

 3. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 4. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 5. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 6. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 7. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 8. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook