Jedynie prawda jest ciekawa

Internauci obnażają hipokryzję prezydenta

04.05.2015

Prezydent Komorowski wzywa do zgody, ale sam często atakuje i obraża. ZOBACZ WIDEO

"Razem wybierzmy zgodę i bezpieczeństwo" – mówił w jednym ze swoich wystąpień Bronisław Komorowski, kandydat PO na prezydenta. To jeden z częściej powtarzanych sloganów. Jednak internauci wskazują, że Bronisław Komorowski wielokrotnie wypowiadał się w sposób bardzo agresywny. Na dowód publikują filmik, w którym zebrano słowa prezydenta Komorowskiego utrzymane w zupełnie innym tonie.

Strona internetowa "Maski Komorowskiego" weryfikuje deklaracje Bronisława Komorowskiego, przytaczając choćby słowa Bronisława Komorowskiego ze Stargardu Szczecińskiego. Polityk wygrażał pięściami i wrzeszczał: "Ci, którzy obrażają i nie szanują Polski stanowią dla nas wszystkich zagrożenie, im musimy się przeciwstawić 10 maja, z nimi musimy wygrać! Ich musimy zepchnąć ich na kompletny margines!"

Na filmiku słychać również słowa o "specjaliście od kur": "My proponujemy to, co Polsce służy, a nie szkodzi. Szkodzi wrzask, szkodzi specjalista od kur, szkodzi ten, który chce, aby wszystko wetować, co chodzi, fruwa i się rusza! [...] My chcemy Polski nowoczesnej, my nie chcemy specjalisty od kur."

Jest również inna wypowiedź, z Podhala. Tam Bronisław Komorowski wymachując ciupagą wskazywał, że trzeba "mieć w kieszeni cukierki dla dzieci", ale "czasem przyda się też ciupaga". Komorowski sugerował, że jego krytycy mają "nieumyte nogi". Autor nagrania przypomina również Kraków, gdzie kandydat PO krzyczał na mieszkańców, "my mamy rację!"

Jak widać hasło „Wybierzmy razem zgodę i bezpieczeństwo” prezydenta stosuje wybiórczo. Zdaje się, że nie może być zgody na tych, którzy nie chcą zgody z prezydentem...

ez,Niezalezna.pl
[Fot. PAP/Jakub Kamiński]

ZOBACZ WIDEO!

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook