Jedynie prawda jest ciekawa


Internauci obnażają hipokryzję prezydenta

04.05.2015

Prezydent Komorowski wzywa do zgody, ale sam często atakuje i obraża. ZOBACZ WIDEO

"Razem wybierzmy zgodę i bezpieczeństwo" – mówił w jednym ze swoich wystąpień Bronisław Komorowski, kandydat PO na prezydenta. To jeden z częściej powtarzanych sloganów. Jednak internauci wskazują, że Bronisław Komorowski wielokrotnie wypowiadał się w sposób bardzo agresywny. Na dowód publikują filmik, w którym zebrano słowa prezydenta Komorowskiego utrzymane w zupełnie innym tonie.

Strona internetowa "Maski Komorowskiego" weryfikuje deklaracje Bronisława Komorowskiego, przytaczając choćby słowa Bronisława Komorowskiego ze Stargardu Szczecińskiego. Polityk wygrażał pięściami i wrzeszczał: "Ci, którzy obrażają i nie szanują Polski stanowią dla nas wszystkich zagrożenie, im musimy się przeciwstawić 10 maja, z nimi musimy wygrać! Ich musimy zepchnąć ich na kompletny margines!"

Na filmiku słychać również słowa o "specjaliście od kur": "My proponujemy to, co Polsce służy, a nie szkodzi. Szkodzi wrzask, szkodzi specjalista od kur, szkodzi ten, który chce, aby wszystko wetować, co chodzi, fruwa i się rusza! [...] My chcemy Polski nowoczesnej, my nie chcemy specjalisty od kur."

Jest również inna wypowiedź, z Podhala. Tam Bronisław Komorowski wymachując ciupagą wskazywał, że trzeba "mieć w kieszeni cukierki dla dzieci", ale "czasem przyda się też ciupaga". Komorowski sugerował, że jego krytycy mają "nieumyte nogi". Autor nagrania przypomina również Kraków, gdzie kandydat PO krzyczał na mieszkańców, "my mamy rację!"

Jak widać hasło „Wybierzmy razem zgodę i bezpieczeństwo” prezydenta stosuje wybiórczo. Zdaje się, że nie może być zgody na tych, którzy nie chcą zgody z prezydentem...

ez,Niezalezna.pl
[Fot. PAP/Jakub Kamiński]

ZOBACZ WIDEO!

Warto poczytać

 1. trwam23012018 23.01.2018

  Oj. Rydzyk i dwa samochody od bezdomnego. Skandal... czy manipulacja, na którą daliście się nabrać?

  „Ojciec Tadeusz Rydzyk dostał dwa samochody od bezdomnego”. Taki temat od dwóch dni przewija się przez wszystkie media, które ironizują z duchownego i szydzą z rzekomego prezentu. Jak to możliwe, żeby bezdomny miał dwa samochody?

 2. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 3. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 4. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 5. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 6. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 7. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 8. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook