Jedynie prawda jest ciekawa


Internauci obnażają hipokryzję prezydenta

04.05.2015

Prezydent Komorowski wzywa do zgody, ale sam często atakuje i obraża. ZOBACZ WIDEO

"Razem wybierzmy zgodę i bezpieczeństwo" – mówił w jednym ze swoich wystąpień Bronisław Komorowski, kandydat PO na prezydenta. To jeden z częściej powtarzanych sloganów. Jednak internauci wskazują, że Bronisław Komorowski wielokrotnie wypowiadał się w sposób bardzo agresywny. Na dowód publikują filmik, w którym zebrano słowa prezydenta Komorowskiego utrzymane w zupełnie innym tonie.

Strona internetowa "Maski Komorowskiego" weryfikuje deklaracje Bronisława Komorowskiego, przytaczając choćby słowa Bronisława Komorowskiego ze Stargardu Szczecińskiego. Polityk wygrażał pięściami i wrzeszczał: "Ci, którzy obrażają i nie szanują Polski stanowią dla nas wszystkich zagrożenie, im musimy się przeciwstawić 10 maja, z nimi musimy wygrać! Ich musimy zepchnąć ich na kompletny margines!"

Na filmiku słychać również słowa o "specjaliście od kur": "My proponujemy to, co Polsce służy, a nie szkodzi. Szkodzi wrzask, szkodzi specjalista od kur, szkodzi ten, który chce, aby wszystko wetować, co chodzi, fruwa i się rusza! [...] My chcemy Polski nowoczesnej, my nie chcemy specjalisty od kur."

Jest również inna wypowiedź, z Podhala. Tam Bronisław Komorowski wymachując ciupagą wskazywał, że trzeba "mieć w kieszeni cukierki dla dzieci", ale "czasem przyda się też ciupaga". Komorowski sugerował, że jego krytycy mają "nieumyte nogi". Autor nagrania przypomina również Kraków, gdzie kandydat PO krzyczał na mieszkańców, "my mamy rację!"

Jak widać hasło „Wybierzmy razem zgodę i bezpieczeństwo” prezydenta stosuje wybiórczo. Zdaje się, że nie może być zgody na tych, którzy nie chcą zgody z prezydentem...

ez,Niezalezna.pl
[Fot. PAP/Jakub Kamiński]

ZOBACZ WIDEO!

Warto poczytać

 1. 1270kijowniaij 25.04.2018

  Oto i są. To oni żerują na dramacie niepełnosprawnych...

  Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że w tym sporze dawno przestało chodzić o dobro niepełnosprawnych, a ktoś próbuje zbić na nim kapitał polityczny i pieniądze. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie naszych przypuszczeń.

 2. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 3. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 4. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 5. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 6. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 7. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook