Jedynie prawda jest ciekawa


Internauci miażdżą TVNowskiego hejtera

23.03.2015

Jarosław Kuźniar stał się ofiarą własnego cwaniactwa. Internauci kpią z jego wpisu.

Jarosław Kuźniar, prezenter, który wielokrotnie wcielał się w rolę agresora niszczącego swoich gości stał się ofiarą krytyki w internecie. Gwiazdka TVN naraziła się Polakom swoją posuniętym do granic możliwości skąpstwem.

Internauci są bezlitośni dla prezentera TVN za jego prostackie „zakupy”. „Skąpy jak Kuźniar. Krytykuje rodaków, a sam daje popis niewiarygodnego cwaniactwa” - piszą internauci.

Na Twitterze pojawiło się ponad 2 tysiące podobnych wpisów wyśmiewających zachowanie Kuźniara. „Pojechaliśmy do Walmartu, kupiliśmy wszystko, co było nam potrzebne, a pod koniec podróży wszystko oddaliśmy, mówiąc, że nam nie pasowało” - mówił prezenter TVN w wywiadzie dla magazynu Grazia.

Kuźniar pewnie spodziewał się zachwytów, ale został pośmiewiskiem. Jako jedna z pierwszych skrytykowała go Karolina Korwin-Piotrowska, która przyznała nawet, że była w szoku, gdy przeczytała wyznanie Kuźniara. Zaznaczyła, że prezentera stać na godne podróżowanie i nie potrzebuje uciekać się do cwaniactwa. „Kuźniar zarabia w końcu w TVN-ie kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie” - podkreśliła.

Po żenującym wyznaniu Kuźniara, od 20 marca, na Twitterze pojawiło się mnóstwo wpisów z tagiem #sekretyKuźniara, które w mniej lub bardziej absurdalnej formie kpiły z przesadnej oszczędności prezentera. „Nie mam konta w banku X, ale codziennie rano wpadam zapytać o ich ofertę. Kawa z ekspresu gratis!” - piszą.

„Odwiedzam znajomych w porze obiadowej”; „Nie kupuję długopisów, wszystkie, których używam zgarnąłem na Dniach Kariery” - czytamy w internecie.

Jarosław Kuźniar odniósł się do fali krytycznych wpisów, zamieszczając na swojej stronie internetowej: „Kolej transsyberyjska zwalnia myślenie, ocenianie innych, uczy pokory, dystansu, prostszego świata. Jeśli chcesz wytrwać w tej bardzo monotonnej podróży silny, musisz lekceważyć smutek większości wschodnich pasażerów. Niezwykle cenne doświadczenie w dniu, w którym jad internetowych analfabetów znów bulgocze. Spływacie po mnie” - tłumaczy miłośnik telewizyjnych hejtów.

Tym razem hejter stał się ofiarą własnego cwaniactwa.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270kijowniaij 25.04.2018

  Oto i są. To oni żerują na dramacie niepełnosprawnych...

  Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że w tym sporze dawno przestało chodzić o dobro niepełnosprawnych, a ktoś próbuje zbić na nim kapitał polityczny i pieniądze. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie naszych przypuszczeń.

 2. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 3. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 4. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 5. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 6. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 7. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 8. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook