Jedynie prawda jest ciekawa

Internauci miażdżą TVNowskiego hejtera

23.03.2015

Jarosław Kuźniar stał się ofiarą własnego cwaniactwa. Internauci kpią z jego wpisu.

Jarosław Kuźniar, prezenter, który wielokrotnie wcielał się w rolę agresora niszczącego swoich gości stał się ofiarą krytyki w internecie. Gwiazdka TVN naraziła się Polakom swoją posuniętym do granic możliwości skąpstwem.

Internauci są bezlitośni dla prezentera TVN za jego prostackie „zakupy”. „Skąpy jak Kuźniar. Krytykuje rodaków, a sam daje popis niewiarygodnego cwaniactwa” - piszą internauci.

Na Twitterze pojawiło się ponad 2 tysiące podobnych wpisów wyśmiewających zachowanie Kuźniara. „Pojechaliśmy do Walmartu, kupiliśmy wszystko, co było nam potrzebne, a pod koniec podróży wszystko oddaliśmy, mówiąc, że nam nie pasowało” - mówił prezenter TVN w wywiadzie dla magazynu Grazia.

Kuźniar pewnie spodziewał się zachwytów, ale został pośmiewiskiem. Jako jedna z pierwszych skrytykowała go Karolina Korwin-Piotrowska, która przyznała nawet, że była w szoku, gdy przeczytała wyznanie Kuźniara. Zaznaczyła, że prezentera stać na godne podróżowanie i nie potrzebuje uciekać się do cwaniactwa. „Kuźniar zarabia w końcu w TVN-ie kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie” - podkreśliła.

Po żenującym wyznaniu Kuźniara, od 20 marca, na Twitterze pojawiło się mnóstwo wpisów z tagiem #sekretyKuźniara, które w mniej lub bardziej absurdalnej formie kpiły z przesadnej oszczędności prezentera. „Nie mam konta w banku X, ale codziennie rano wpadam zapytać o ich ofertę. Kawa z ekspresu gratis!” - piszą.

„Odwiedzam znajomych w porze obiadowej”; „Nie kupuję długopisów, wszystkie, których używam zgarnąłem na Dniach Kariery” - czytamy w internecie.

Jarosław Kuźniar odniósł się do fali krytycznych wpisów, zamieszczając na swojej stronie internetowej: „Kolej transsyberyjska zwalnia myślenie, ocenianie innych, uczy pokory, dystansu, prostszego świata. Jeśli chcesz wytrwać w tej bardzo monotonnej podróży silny, musisz lekceważyć smutek większości wschodnich pasażerów. Niezwykle cenne doświadczenie w dniu, w którym jad internetowych analfabetów znów bulgocze. Spływacie po mnie” - tłumaczy miłośnik telewizyjnych hejtów.

Tym razem hejter stał się ofiarą własnego cwaniactwa.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook