Jedynie prawda jest ciekawa

Internauci miażdżą Kuźniara. „Kuźniar cwel”

17.11.2014

Ciekawa wymiana zdań miała miejsce w studiu TVN24. Stacja zorganizowała wieczór wyborczy z udziałem młodych działaczy m.in. PiSu.

Jarosław Kuźniar nie miał radosnej miny, że musi wraz z ludźmi zwycięskiej partii świętować sukces. Szczególnie, że wygrała formacja, która przez TVN jest stale niszczona.

Przypomniał o tym jeden z młodych działaczy PiSu. „Pana kolega przed wejściem powiedział: Grillowaliśmy tydzień aferę i nic!” - mówił Paweł Szefernaker z młodzieżówki PiS do prezentera TVN24.

Jarosław Kuźniar musiał przełknąć gorzką pigułkę jeszcze przynajmniej raz. W czasie programu Kuźniar spytał Szefernakera z kim PiS będzie w koalicji. W ten sposób chciał zbić z tropu zbyt zadowolonych działaczy PiS.

„Panie redaktorze, proszę się uśmiechnąć, proszę się nie smucić. W Polsce nadszedł czas na zmiany. PiS wygrało wybory. To jest bardzo ważny moment w tej chwili. PO dostała żółtą kartkę, a za rok dostanie czerwoną” - mówił do Kuźniara Szefernaker.

Dodał, że „PiS jest partią, która idzie konsekwentnie, mówi o swoich wartościach, ideałach”. „To jest nowy początek. Czas na zmiany, to czas zmian. Zmienimy Polskę, po wyborach parlamentarnych w przyszłym roku” - tłumaczył.

Tego wieczoru w TVN24 Jarosław Kuźniar zdaje się nie zapamięta jako przyjemnego. Szczególnie, że Kuźniar został również bezlitośnie oceniony przez internautów. Prezenter TVN24 przedstawiając komentarze internautów nie zauważył zdaje się, jak jest oceniany przez użytkowników sieci.

Widzowie jednak widzieli wyraźnie napis: „Kuźniar, cwel”. A w ponoć w TVN „cała prawda, całą dobę”...

ez

Warto poczytać

 1. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 2. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 3. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 4. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 5. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 6. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

 7. 1270szcheternuydziewczonka 29.11.2017

  Niesamowita scena w kościele. Ta dziewczynka wzruszyła wszystkich

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook