Jedynie prawda jest ciekawa

Internauci miażdżą Kuźniara. „Kuźniar cwel”

17.11.2014

Ciekawa wymiana zdań miała miejsce w studiu TVN24. Stacja zorganizowała wieczór wyborczy z udziałem młodych działaczy m.in. PiSu.

Jarosław Kuźniar nie miał radosnej miny, że musi wraz z ludźmi zwycięskiej partii świętować sukces. Szczególnie, że wygrała formacja, która przez TVN jest stale niszczona.

Przypomniał o tym jeden z młodych działaczy PiSu. „Pana kolega przed wejściem powiedział: Grillowaliśmy tydzień aferę i nic!” - mówił Paweł Szefernaker z młodzieżówki PiS do prezentera TVN24.

Jarosław Kuźniar musiał przełknąć gorzką pigułkę jeszcze przynajmniej raz. W czasie programu Kuźniar spytał Szefernakera z kim PiS będzie w koalicji. W ten sposób chciał zbić z tropu zbyt zadowolonych działaczy PiS.

„Panie redaktorze, proszę się uśmiechnąć, proszę się nie smucić. W Polsce nadszedł czas na zmiany. PiS wygrało wybory. To jest bardzo ważny moment w tej chwili. PO dostała żółtą kartkę, a za rok dostanie czerwoną” - mówił do Kuźniara Szefernaker.

Dodał, że „PiS jest partią, która idzie konsekwentnie, mówi o swoich wartościach, ideałach”. „To jest nowy początek. Czas na zmiany, to czas zmian. Zmienimy Polskę, po wyborach parlamentarnych w przyszłym roku” - tłumaczył.

Tego wieczoru w TVN24 Jarosław Kuźniar zdaje się nie zapamięta jako przyjemnego. Szczególnie, że Kuźniar został również bezlitośnie oceniony przez internautów. Prezenter TVN24 przedstawiając komentarze internautów nie zauważył zdaje się, jak jest oceniany przez użytkowników sieci.

Widzowie jednak widzieli wyraźnie napis: „Kuźniar, cwel”. A w ponoć w TVN „cała prawda, całą dobę”...

ez

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook