Jedynie prawda jest ciekawa


Internauci miażdżą Kuźniara. „Kuźniar cwel”

17.11.2014

Ciekawa wymiana zdań miała miejsce w studiu TVN24. Stacja zorganizowała wieczór wyborczy z udziałem młodych działaczy m.in. PiSu.

Jarosław Kuźniar nie miał radosnej miny, że musi wraz z ludźmi zwycięskiej partii świętować sukces. Szczególnie, że wygrała formacja, która przez TVN jest stale niszczona.

Przypomniał o tym jeden z młodych działaczy PiSu. „Pana kolega przed wejściem powiedział: Grillowaliśmy tydzień aferę i nic!” - mówił Paweł Szefernaker z młodzieżówki PiS do prezentera TVN24.

Jarosław Kuźniar musiał przełknąć gorzką pigułkę jeszcze przynajmniej raz. W czasie programu Kuźniar spytał Szefernakera z kim PiS będzie w koalicji. W ten sposób chciał zbić z tropu zbyt zadowolonych działaczy PiS.

„Panie redaktorze, proszę się uśmiechnąć, proszę się nie smucić. W Polsce nadszedł czas na zmiany. PiS wygrało wybory. To jest bardzo ważny moment w tej chwili. PO dostała żółtą kartkę, a za rok dostanie czerwoną” - mówił do Kuźniara Szefernaker.

Dodał, że „PiS jest partią, która idzie konsekwentnie, mówi o swoich wartościach, ideałach”. „To jest nowy początek. Czas na zmiany, to czas zmian. Zmienimy Polskę, po wyborach parlamentarnych w przyszłym roku” - tłumaczył.

Tego wieczoru w TVN24 Jarosław Kuźniar zdaje się nie zapamięta jako przyjemnego. Szczególnie, że Kuźniar został również bezlitośnie oceniony przez internautów. Prezenter TVN24 przedstawiając komentarze internautów nie zauważył zdaje się, jak jest oceniany przez użytkowników sieci.

Widzowie jednak widzieli wyraźnie napis: „Kuźniar, cwel”. A w ponoć w TVN „cała prawda, całą dobę”...

ez

Warto poczytać

 1. 1270kijowniaij 25.04.2018

  Oto i są. To oni żerują na dramacie niepełnosprawnych...

  Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że w tym sporze dawno przestało chodzić o dobro niepełnosprawnych, a ktoś próbuje zbić na nim kapitał polityczny i pieniądze. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie naszych przypuszczeń.

 2. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 3. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 4. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 5. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 6. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 7. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 8. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook