Jedynie prawda jest ciekawa


Internauci miażdżą Kuźniara. „Kuźniar cwel”

17.11.2014

Ciekawa wymiana zdań miała miejsce w studiu TVN24. Stacja zorganizowała wieczór wyborczy z udziałem młodych działaczy m.in. PiSu.

Jarosław Kuźniar nie miał radosnej miny, że musi wraz z ludźmi zwycięskiej partii świętować sukces. Szczególnie, że wygrała formacja, która przez TVN jest stale niszczona.

Przypomniał o tym jeden z młodych działaczy PiSu. „Pana kolega przed wejściem powiedział: Grillowaliśmy tydzień aferę i nic!” - mówił Paweł Szefernaker z młodzieżówki PiS do prezentera TVN24.

Jarosław Kuźniar musiał przełknąć gorzką pigułkę jeszcze przynajmniej raz. W czasie programu Kuźniar spytał Szefernakera z kim PiS będzie w koalicji. W ten sposób chciał zbić z tropu zbyt zadowolonych działaczy PiS.

„Panie redaktorze, proszę się uśmiechnąć, proszę się nie smucić. W Polsce nadszedł czas na zmiany. PiS wygrało wybory. To jest bardzo ważny moment w tej chwili. PO dostała żółtą kartkę, a za rok dostanie czerwoną” - mówił do Kuźniara Szefernaker.

Dodał, że „PiS jest partią, która idzie konsekwentnie, mówi o swoich wartościach, ideałach”. „To jest nowy początek. Czas na zmiany, to czas zmian. Zmienimy Polskę, po wyborach parlamentarnych w przyszłym roku” - tłumaczył.

Tego wieczoru w TVN24 Jarosław Kuźniar zdaje się nie zapamięta jako przyjemnego. Szczególnie, że Kuźniar został również bezlitośnie oceniony przez internautów. Prezenter TVN24 przedstawiając komentarze internautów nie zauważył zdaje się, jak jest oceniany przez użytkowników sieci.

Widzowie jednak widzieli wyraźnie napis: „Kuźniar, cwel”. A w ponoć w TVN „cała prawda, całą dobę”...

ez

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook