Jedynie prawda jest ciekawa


Hojarska wraca do gry: Materiały Stonogi skompromitują rząd

22.09.2015

„Pokażemy je w czasie kampanii wyborczej” - zapowiedziała tajemniczo była polityk Samoobrony.

Zbigniew Stonoga, kontrowersyjny przedsiębiorca i polityk, dysponuje taśmą, która jest w stanie zatrząść polską polityką. Tak przynajmniej uważa Danuta Hojarska, była polityk Samoobrony. „Stonoga ma jeszcze materiały, które skompromitują ten rząd. Myślę, że pokażemy je w czasie kampanii wyborczej” - zapowiedziała w TVN24.

Hojarska, obecna sołtys Lubieszewa, która startuje do Sejmu z list Stonogi, zapowiedziała, że lider ruchu ma "jeszcze materiały, które skompromitują ten rząd". Była posłanka zapowiedziała, że zostaną one wykorzystane w czasie kampanii wyborczej. Już wcześniej Stonoga, publikując materiały ze śledztwa dot. afery podsłuchowej, wywołał medialną burzę, która skończyła się dymisją części ministrów. Czym zakończą się kolejne publikacje biznesmena? Sam Stonoga przekonuje, że ma materiały kompromitujące wielu polskich polityków. Wśród nich wymienił m.in. nagranie z sekcji zwłok Andrzeja Leppera, który w ocenie Stonogi został zamordowany. Jego pozycja i sposób działania budzą coraz większe wątpliwości.

To właśnie siłą oddziaływania Stonogi Hojarska tłumaczyła swoją decyzję o powrocie do polityki. Tłumacząc dlaczego włączyła się w ruch Stonogi mówiła: „Jest to człowiek, który obalił rząd - za jego sprawą pożegnało się siedmiu ministrów i marszałek Sejmu”.

Inną motywacją startu, którą zdradziła posłanka, są działania obecnego rządu. „Pani Kopacz zabrała mojej wnuczce dzieciństwo. Musiała iść do szkoły rok wcześniej. Pan Komorowski zabrał mi "pogrzebowe" - jak umrę, dostanę 4 tys. zł, zamiast 6,5 tys.” - przekonywała.

Pochwaliła również projekt ustawy o obniżeniu wieku emerytalnego zaprezentowany przez Andrzeja Dudę. „Bardzo dobry wniosek pana prezydenta - starsi, jeśli chcą, niech pracują, a młodzi niech wchodzą w to miejsce. Według Platformy, pracujemy do śmierci” - mówiła.

Hojarska była również pytana o sformułowanie swojego stanowiska w sprawie uchodźców. „Prawdziwi uchodźcy niech zostaną, ale ci, którzy lawinowo idą i chcą zawładnąć Polską - nie. W XIII wieku wpuściliśmy Krzyżaków i ich siedemset lat wyrzucaliśmy z Polski” - stwierdziła na antenie TVN24.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. trwam23012018 23.01.2018

  Oj. Rydzyk i dwa samochody od bezdomnego. Skandal... czy manipulacja, na którą daliście się nabrać?

  „Ojciec Tadeusz Rydzyk dostał dwa samochody od bezdomnego”. Taki temat od dwóch dni przewija się przez wszystkie media, które ironizują z duchownego i szydzą z rzekomego prezentu. Jak to możliwe, żeby bezdomny miał dwa samochody?

 2. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 3. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 4. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 5. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 6. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 7. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 8. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook