Jedynie prawda jest ciekawa


Hojarska wraca do gry: Materiały Stonogi skompromitują rząd

22.09.2015

„Pokażemy je w czasie kampanii wyborczej” - zapowiedziała tajemniczo była polityk Samoobrony.

Zbigniew Stonoga, kontrowersyjny przedsiębiorca i polityk, dysponuje taśmą, która jest w stanie zatrząść polską polityką. Tak przynajmniej uważa Danuta Hojarska, była polityk Samoobrony. „Stonoga ma jeszcze materiały, które skompromitują ten rząd. Myślę, że pokażemy je w czasie kampanii wyborczej” - zapowiedziała w TVN24.

Hojarska, obecna sołtys Lubieszewa, która startuje do Sejmu z list Stonogi, zapowiedziała, że lider ruchu ma "jeszcze materiały, które skompromitują ten rząd". Była posłanka zapowiedziała, że zostaną one wykorzystane w czasie kampanii wyborczej. Już wcześniej Stonoga, publikując materiały ze śledztwa dot. afery podsłuchowej, wywołał medialną burzę, która skończyła się dymisją części ministrów. Czym zakończą się kolejne publikacje biznesmena? Sam Stonoga przekonuje, że ma materiały kompromitujące wielu polskich polityków. Wśród nich wymienił m.in. nagranie z sekcji zwłok Andrzeja Leppera, który w ocenie Stonogi został zamordowany. Jego pozycja i sposób działania budzą coraz większe wątpliwości.

To właśnie siłą oddziaływania Stonogi Hojarska tłumaczyła swoją decyzję o powrocie do polityki. Tłumacząc dlaczego włączyła się w ruch Stonogi mówiła: „Jest to człowiek, który obalił rząd - za jego sprawą pożegnało się siedmiu ministrów i marszałek Sejmu”.

Inną motywacją startu, którą zdradziła posłanka, są działania obecnego rządu. „Pani Kopacz zabrała mojej wnuczce dzieciństwo. Musiała iść do szkoły rok wcześniej. Pan Komorowski zabrał mi "pogrzebowe" - jak umrę, dostanę 4 tys. zł, zamiast 6,5 tys.” - przekonywała.

Pochwaliła również projekt ustawy o obniżeniu wieku emerytalnego zaprezentowany przez Andrzeja Dudę. „Bardzo dobry wniosek pana prezydenta - starsi, jeśli chcą, niech pracują, a młodzi niech wchodzą w to miejsce. Według Platformy, pracujemy do śmierci” - mówiła.

Hojarska była również pytana o sformułowanie swojego stanowiska w sprawie uchodźców. „Prawdziwi uchodźcy niech zostaną, ale ci, którzy lawinowo idą i chcą zawładnąć Polską - nie. W XIII wieku wpuściliśmy Krzyżaków i ich siedemset lat wyrzucaliśmy z Polski” - stwierdziła na antenie TVN24.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 2. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 3. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 4. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 5. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

 6. 1270luckyluck 18.04.2018

  Korwin-Mikke znów odleciał: PiS to komuniści z krzyżem na wierzchu!

  Znany miłośnik Putina, Janusz Korwin Mikke, postanowił znowu zabłysnąć

 7. 1270conchitawurst 16.04.2018

  Najsłynniejszy transwestyta Europy ma HIV

  Smutna prawda o kondycji współczesnego świata. Wurst cierpi na HIV

 8. 1270kuxniarbezwtyd 10.04.2018

  „Ależ to jest obrzydliwe. Orgia cynizmu”

  Niezwykle trafny komentarz redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”. Obnażył hipokryzję salonowych dziennikarzy.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook