Jedynie prawda jest ciekawa


Grzybowska we "wSieci": Kto nienawidzi Polaków?

03.01.2017

"Oni nienawidzą Polaków – ci, którzy trzęsą Unią Europejską, i ci, co zajmują się metodycznym praniem mózgów swoich widzów oraz czytelników nienawidzi Polski nasza opozycja, czego przykładem było chamskie potraktowanie przez kodziarzy posłanki Pawłowicz. W tym uścisku nienawiści ogromną rolę odgrywają ludzie WSI, z Komorowskim na czele" - pisze w tygodniku "wSieci" publicystka Krystyna Grzybowska.

Autorka tekstu "Sączy się nienawiść" podkreśla, że mijający rok 2016, był "czasem zmasowanej nagonki mediów zachodnich" na polskie państwo. "Rok 2016 był czasem zmasowanej nagonki mediów zachodnich na rząd PiS, na Jarosława Kaczyńskiego i prezydenta Dudę, czyli na Polskę jako państwo wyłamujące się z narzuconej przez Niemcy, Francję, Komisję i Parlament Europejski „liberalnej demokracji” ograniczającej suwerenność polityczną i gospodarczą narodów. Polska jest w Europie największym wrogiem lewicowej ideologii i globalizmu światowego, bo jest największym krajem Europy Środkowej i Wschodniej, na dodatek 93 proc. Polaków deklaruje przynależność do Kościoła katolickiego, a 100 proc. dzieli się opłatkiem w wigilijny wieczór, spożywa postne potrawy, dekoruje choinkę gwiazdką betlejemską i śpiewa kolędy. Celem zlaicyzowanego Zachodu jest rozbicie jedności narodu opartej na wierze i patriotyzmie" - czytamy. 

Zaznacza jednocześnie, że sytuacja była zgoła inna za rządów Tuska, jest jednak jedno ale...

"III RP Donalda Tuska była chwalona, a Kaczyńskiego już nie jest. Tyle tylko, że Tusk nie odgrywał żadnej roli w Unii i nadal nie odgrywa, a Kaczyński należy do czołówki najbardziej wpływowych polityków Europy, więc trzeba się z nim liczyć" - pisze Grzybowska. Publicystka wraca w swoim tekście do wydarzeń grudniowych przed Sejmem i manipulacji jakich dopuściły się media relacjonujące tamte wydarzenia. "Nie łudźmy się, że fałszywy obraz grudniowego „protestu” KOD i reszty opozycji zawarty w mediach zachodnich wywodzi się z niedoinformowania, braku wiedzy na temat prawdziwych wydarzeń. Żyjemy w świecie informacji wirtualnej, tamci redaktorzy doskonale znają prawdę, wystarczy kliknąć raz na portal informacyjny i drugi raz na tłumacza" - wyjaśnia. 

Publicystyka tygodnika "wSieci" podkreśla, że działania przeciwko Polsce, motywowane są nienawiścią do Polaków. "Oni nienawidzą Polaków – ci, którzy trzęsą Unią Europejską, i ci, co zajmują się metodycznym praniem mózgów swoich widzów oraz czytelników; nienawidzi Polski nasza opozycja, czego przykładem było chamskie potraktowanie przez kodziarzy posłanki Pawłowicz. W tym uścisku nienawiści ogromną rolę odgrywają ludzie WSI, z Komorowskim na czele, i byli mundurowi, wykształceni w Moskwie, zwolennicy dominacji Rosji w Europie" - pisze.

kk/wSieci

[fot. Fratria]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook