Jedynie prawda jest ciekawa

Grzybowska we "wSieci": Kto nienawidzi Polaków?

03.01.2017

"Oni nienawidzą Polaków – ci, którzy trzęsą Unią Europejską, i ci, co zajmują się metodycznym praniem mózgów swoich widzów oraz czytelników nienawidzi Polski nasza opozycja, czego przykładem było chamskie potraktowanie przez kodziarzy posłanki Pawłowicz. W tym uścisku nienawiści ogromną rolę odgrywają ludzie WSI, z Komorowskim na czele" - pisze w tygodniku "wSieci" publicystka Krystyna Grzybowska.

Autorka tekstu "Sączy się nienawiść" podkreśla, że mijający rok 2016, był "czasem zmasowanej nagonki mediów zachodnich" na polskie państwo. "Rok 2016 był czasem zmasowanej nagonki mediów zachodnich na rząd PiS, na Jarosława Kaczyńskiego i prezydenta Dudę, czyli na Polskę jako państwo wyłamujące się z narzuconej przez Niemcy, Francję, Komisję i Parlament Europejski „liberalnej demokracji” ograniczającej suwerenność polityczną i gospodarczą narodów. Polska jest w Europie największym wrogiem lewicowej ideologii i globalizmu światowego, bo jest największym krajem Europy Środkowej i Wschodniej, na dodatek 93 proc. Polaków deklaruje przynależność do Kościoła katolickiego, a 100 proc. dzieli się opłatkiem w wigilijny wieczór, spożywa postne potrawy, dekoruje choinkę gwiazdką betlejemską i śpiewa kolędy. Celem zlaicyzowanego Zachodu jest rozbicie jedności narodu opartej na wierze i patriotyzmie" - czytamy. 

Zaznacza jednocześnie, że sytuacja była zgoła inna za rządów Tuska, jest jednak jedno ale...

"III RP Donalda Tuska była chwalona, a Kaczyńskiego już nie jest. Tyle tylko, że Tusk nie odgrywał żadnej roli w Unii i nadal nie odgrywa, a Kaczyński należy do czołówki najbardziej wpływowych polityków Europy, więc trzeba się z nim liczyć" - pisze Grzybowska. Publicystka wraca w swoim tekście do wydarzeń grudniowych przed Sejmem i manipulacji jakich dopuściły się media relacjonujące tamte wydarzenia. "Nie łudźmy się, że fałszywy obraz grudniowego „protestu” KOD i reszty opozycji zawarty w mediach zachodnich wywodzi się z niedoinformowania, braku wiedzy na temat prawdziwych wydarzeń. Żyjemy w świecie informacji wirtualnej, tamci redaktorzy doskonale znają prawdę, wystarczy kliknąć raz na portal informacyjny i drugi raz na tłumacza" - wyjaśnia. 

Publicystyka tygodnika "wSieci" podkreśla, że działania przeciwko Polsce, motywowane są nienawiścią do Polaków. "Oni nienawidzą Polaków – ci, którzy trzęsą Unią Europejską, i ci, co zajmują się metodycznym praniem mózgów swoich widzów oraz czytelników; nienawidzi Polski nasza opozycja, czego przykładem było chamskie potraktowanie przez kodziarzy posłanki Pawłowicz. W tym uścisku nienawiści ogromną rolę odgrywają ludzie WSI, z Komorowskim na czele, i byli mundurowi, wykształceni w Moskwie, zwolennicy dominacji Rosji w Europie" - pisze.

kk/wSieci

[fot. Fratria]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook